DÜZKAYA’DA TRANSFER ATAĞI

DÜZKAYA’DA TRANSFER ATAĞI

Bu sezon Birinci Lig’de korkulu rüya görmek istemeyen Düzkaya, yabancı transferindeki 2+1 yabancı futbolcu hakkının tümünü de TC’li futbolculardan yana kullandı. Bu bağlamda dün Futbol Federasyonu’na Teknik Direktör Ahmet Dedekorkut ile

A+A-

 

 

Transfer çalışmalarını sürdüren 1’inci Lig ekiplerinden Düzkaya’da dün hareketli saatler yaşandı.  Gençlerbirliği’nden Mustafa Tabakçı, Niğde Belediyesi’nden Mustafa Ilıkoba ile Demrespor’dan Ahmet Cesurer, Düzkaya’ya imza attı

Bu sezon Birinci Lig’de korkulu rüya görmek istemeyen Düzkaya, yabancı transferindeki 2+1 yabancı futbolcu hakkının tümünü de TC’li futbolculardan yana kullandı.

Bu bağlamda dün Futbol Federasyonu’na Teknik Direktör Ahmet Dedekorkut ile gelen Gençlerbirliği’nden Mustafa Tabakçı, Niğde Belediyesi’nden Mustafa Ilıkoba ile DemreSpor’dan Ahmet Cesurer, dün Düzkaya’ya imzaladı.

Teknik Direktör Ahmet Dedekorkut’tan alınan bilgiye göre Gençlerbirliği’nden transfer edilen ve 29 yaşında olan Mustafa Tabakçı orta saha, Demrespor’dan transfer edilen 23 yaşındaki Ahmet Cesurer orta saha ve Niğde Belediyesi’nden transfer edilen 37 yaşındaki Mustafa Ilıkoba forvet mevkiinde yer alıyor. 

 

 

 

 

Bu haber toplam 979 defa okunmuştur