DOĞAN, SURİYE İLE KARŞILAŞTI

DOĞAN, SURİYE İLE KARŞILAŞTI

Doğan Türk Birliği’nin İzmit Kartepe’de yeni sezon kamp çalışmaları devam ediyor. Hazırlık maçı kapsamında Asya Oyunları’na katılacak olan Suriye Olimpik Milli Takımı ile dün saat 16.00’da bir hazırlık maçı yapan Doğan Türk Birliği

A+A-

 

 

 

Her iki takımın resmi formaları ile oynanan maçın sonunda gülen taraf 4-0’lık skorla Suriye oldu

 

 

Doğan Türk Birliği’nin İzmit Kartepe’de yeni sezon kamp çalışmaları devam ediyor. Hazırlık maçı kapsamında Asya Oyunları’na katılacak olan Suriye Olimpik Milli Takımı ile dün saat 16.00’da bir hazırlık maçı yapan Doğan Türk Birliği, bu maçı 4-0 kaybetti.

Maç öncesinde yapılan seremonide her iki takım birbirlerine plaket ve flamalar sunarak başarı dileğinde bulundu. Maç öncesinde Suriyeli yetkililer Doğan Türk Birliği Başkanına Suriye Futbol Federasyonu’nun bir şildini takdim ettiler.

Doğan Türk Birliği sahaya Emre, Barış, Aydın, Volkan, Samory, Fırtına, Ahmet, Münür, Salih Güvensoy, Serdar ve Raif 11’i ile çıkarken, Suriye Milli Takımı Yousef, al Salih, Daas, Yasser, Moh’d, Midani, Rifai, Fares, Mahmoud, Marek ve Nassouh 11’i ile sahada yer aldı. Suriye Milli Takımı’nın 4-0 kazandığı maçın gollerini Mardek, Mardikian, Rifai ve Yaser kaydetti.

Her iki takım da sahaya resmi formaları ile çıktı. Suriye ekibinin sırtında Syria yazısı ve ön kısımlarında Suriye bayraklı formalar dikkat çekti.

Suriye Milli Takım temsilcisi Suriye yetkililerin Girne’nin sarı lacivertli ekibini devre arasında ülkelerine kamp çalışması yapmak üzere davet etme düşüncesinde olduklarını belirtti.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1144 defa okunmuştur