1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KIBRIS SORUNU MASAYA YATIRILDI
DOĞA KOLEJ  GİRNEDE DE AÇILIYOR

DOĞA KOLEJ GİRNE'DE DE AÇILIYOR

Doğu Akdeniz Koleji’nin ardından, Girne de 10 yıldan bu yana faaliyet gösteren British Academy’nin, Doğa Koleji ailesine katıldığı bildirildi. “Doğa Koleji British Academy Okul Yönetimi” tarafından yapılan açıklamada, British Acade

A+A-

 

Doğu Akdeniz Koleji’nin ardından, Girne de 10 yıldan bu yana faaliyet gösteren British Academy’nin, Doğa Koleji ailesine katıldığı bildirildi.

“Doğa Koleji British Academy Okul Yönetimi” tarafından yapılan açıklamada, British Academy’nin, “gelecek nesillere daha başarılı ve daha mutlu bir gelecek sağlamak için” Türkiye’nin Doğa Koleji ile güç birliği yapma kararı aldığı belirtildi.

2011 - 2012 Eğitim Öğretim yılından itibaren okulun adının “Doğa Koleji British Academy” olacağı ifade edilen açıklamada, okulun yönetimi itibarıyla Doğa Koleji yönetimiyle eğitim yaşantısına başlayacağı kaydedildi.

12 Eylül’de eğitime başlayacak olan “Doğa Koleji British Academy”nin hem fiziksel hem de kadrosal yapılanması ile tüm hazırlıklarını tamamladığı ve eğitime hazır olduğu ifade edilen açıklamada, konu hakkında 2 Eylül Cuma günü saat 18.00’de Cratos Premium Hotel Nobel Salonu’nda tanıtım ve bilgi paylaşım toplantısı yapılacağı belirtildi.

 

 

 

 

Bu haber toplam 2196 defa okunmuştur