DERBİYLE BAŞLAYACAK

DERBİYLE BAŞLAYACAK

2011-2012 futbol sezonu Birinci Lig Fikstürü dün, Futbol Federasyonu’nda çekildi. Birinci Lig’in ilk haftasında şampiyonluk hedefi ile sezona girecek olan Lefkoşa’nın iki güçlü ekibi K.Kaymaklı-Çetinkaya maçı oynanacak. Çetinkaya ve K

A+A-

 

 

2011-2012 futbol sezonu Birinci Lig Fikstürü dün, Futbol Federasyonu’nda çekildi. Birinci Lig’in ilk haftasında şampiyonluk hedefi ile sezona girecek olan Lefkoşa’nın iki güçlü ekibi K.Kaymaklı-Çetinkaya maçı oynanacak. 

Çetinkaya ve Küçük Kaymaklı takımları 23 Eylül’de başlayacak sezon öncesi 17 Eylül Cumartesi günü Süper Kupa’da karşılaşacak. 

 

OTOMASYON İSTEMİ 

Evcil takım Çetinkaya olmasına rağmen, Atatürk Stadı’nın tadilatta olması nedeniyle maç Lefkoşa Şehit Hüseyin Ruso Stadı’nda yapılacak.  

Ahmet Sami Topcan Salonu’nda çekilen kurayı Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, As Başkan Ali Karavezirler, bazı yönetim kurulu üyeleriyle, kulüp temsilcileri hazır bulundu.

Bu sezon ilk kez kura çekiminde otomasyona gidildiği ve kara tahta yönteminin kaldırıldığı gözlemlendi.

 

BAĞCIL VE YENİLER

Geçtiğimiz sezon şampiyonluğu son haftalara kadar kovalayan ve ligi ikinci sırada bitiren Bostancı Bağcıl, Doğan Türk Birliği’ni konuk edecek. 

Birinci Lig’in yeni takımları Yenicami, Gönyeli’ye konuk olacak. Göçmenköy, Cihangir’i, Türk Ocağı, Lefke’yi ağırlayacak

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 581 defa okunmuştur