1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ELANGA FOREST OLDU
CTP KADIN ÖRGÜTÜ EĞİTİM KAMPINDA

CTP KADIN ÖRGÜTÜ EĞİTİM KAMPINDA

CTP-BG Kadın Merkez Yönetim Kurulu geçtiğimiz hafta sonu Girne Dome Otel’de iki günlük bir eğitim kampı düzenledi.

A+A-

 

 

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Kadın Merkez Yönetim Kurulu geçtiğimiz hafta sonu Girne Dome Otel’de iki günlük bir eğitim kampı düzenledi.

Partinin Lefkoşa, Girne, Mağusa, Güzelyurt ve İskele bölgelerindeki kadın örgütlerinde yönetici konumunda olan kadın üyelerin yoğun katılımlarıyla gerçekleşen “Eğitim Kampında” açılış konuşmasını yapan CTP-BG Kadın Örgütü Başkanı Sibel Sorakın, “CTP-BG, ülkenin içine düştüğü kaostan çıkarılması için ideolojisi ve kararlılığından vazgeçmeden mücadeleye devam edecektir” dedi. Açılışta kadın üyelere hitap eden CTP-BG Genel başkanı Özkan Yorgancıoğlu ise ülkedeki son siyasi gelişmeleri değerlendirdi.

İki gün süren Eğitim Kampının ilk gününde CTP-BG dördüncü Genel Başkanı ve Mağusa Milletvekili Ferdi Sabit Soyer tarafından yapılan “Parti İdeolojisi ve Parti Disiplini” konulu sunumun ardından, CTP-BG Girne Milletvekili Ömer Kalyoncu “Yaşanmış Hükümet Deneyimleri” konulu bir sunum yaptı. Her iki sunumun ardından katılımcılarla soru,cevap şeklinde çalışmalar gerçekleştirildi.

 

Atölye çalışmalarıyla tamamlanan birinci günden sonra, ikinci günde CTP-BG Örgüt Sekreteri Ahmet Barçın tarafından “Örgütlenme Projelerimiz ve Programımız “ konusunda eğitim çalışması gerçekleştirildi. Barçın’ın eğitim çalışmasını ise CTP-BG Güzelyurt Milletvekili Prof. Dr Mehmet Çağlar’ın tarafından “Ekip Çalışması ve Etkili İletişim Becerileri” ve Girne Kadın Örgütü Başkanı Özay Kalyoncu’nun “Gerçekçi Yönetişim” konulu çalışmaları takip etti.

 

 

 

Bu haber toplam 865 defa okunmuştur