CANTÜRK: REZALET

CANTÜRK: REZALET

Bu yıl tarihinde ilk kez en üst ligde oynayacak olan Göçmenköy’de teknik direktör Hüseyin Cantürk, takımın durumunu, transfer hakkındaki düşüncelerini ve Göçmenköy Sahası’nda yapılan beklenmedik kazı çalışmalarını Yenidüzen’e değerlendir

A+A-

 

 

Teknik Direktör Hüseyin Cantürk, kendi statlarında yapılan kazı çalışmalarını tam bir rezalet olarak değerlendirdi. “Bu çalışmalar kulübün kontrolünde olsaydı böyle olmazdı” dedi

 

Takımı ile üç aylık bir sezon öncesi hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten Cantürk, durumlarının beklediklerinin üzerinde olduğunun altını çizdi

 

Bu yıl tarihinde ilk kez en üst ligde oynayacak olan Göçmenköy’de teknik direktör Hüseyin Cantürk, takımın durumunu, transfer hakkındaki düşüncelerini ve Göçmenköy Sahası’nda yapılan beklenmedik kazı çalışmalarını Yenidüzen’e değerlendirdi.

 

“REZALET”

Geçtiğimiz günlerde “Göçmenköy’de zamansız kazı” başlığı ile yayınladığımız ve saha zemininin ortasında dozerler tarafından yapılan kazıyı, teknik direktör Hüseyin Cantürk, “Rezalet” olarak değerlendirdi. 

Sahanın kazılma olayının kulüple alakası olmadığını belirten Cantürk “Sahanın kazılması tam bir rezalet. Bu kulübün kontrolünde olsaydı böyle olmazdı. Futbolcular üzerinde de muhakkak bir olumsuz etki yarattı. Bildiğiniz gibi 2 maç cezamız nedeni ile dışarıda oynayacağız. Sahanın durumunu da göz önüne aldığımızdan hazırlık maçlarımız dışarıda alıyoruz” şeklinde konuştu.

 

“BEKLEDİĞİMİZİN ÜSTÜNDEYİZ”

Takımın şu anki durumundan memnun olduğunu belirten Cantürk, “Sezonu açalı 3 ay oldu. Şu an beklediğimizin üstündeyiz ve memnunum. Çok ufak tefek sistemde sıkıntılarımız var. Onları da atlatırsak lige köklü bir Göçmenköy olarak gireceğimize inanıyorum” diye konuştu.

Bu yıl ilk kez en üst ligde oynayacak Göçmenköy’de hedefin ilk olarak lige tutunmak daha sonra da ilk 8 içerisinde yer almak olduğunu belirten Cantürk, “Gerçekçi olmak lazım. İlk senemizde bu hedeflerimize ulaşmak için çok çabalayacağız. Bu yıl küme düşme çıtasının aşağıda, şampiyonun elde edeceği puanın çok yukarda olmayacağına inanıyorum.  Keyifli bir lig olacak” diye konuştu.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 687 defa okunmuştur