CANBULAT TAM GAZ

CANBULAT TAM GAZ

Tarihi Canbulat Stadı’nın çimlendirilme çalışmaları tam gaz sürüyor. The Reflex Team Construction Ltd’in çalışmalarını büyük bir hızla sürdürdüğü Mağusa Canbulat Stadı sentetik çim zemin projesinde drenaj sistemi için çalışmalar devam ediyor.

A+A-

 

 

 

Tarihi Canbulat Stadı’nın çimlendirilme çalışmaları tam gaz sürüyor. The Reflex Team Construction Ltd’in çalışmalarını büyük bir hızla sürdürdüğü Mağusa Canbulat Stadı sentetik çim zemin projesinde drenaj sistemi için çalışmalar devam ediyor. Bir süre önce kazı çalışmaları tamamlanan ve boruları yerleştirilmekte olan drenaj sisteminin,  yakın bir zamanda tamamlanması planlanıyor. Drenaj sisteminin bitirilmesinin ardından altyapı için gerekli diğer çalışmalara geçilecek ve sonrasında da sentetik çim halı yerleştirilmeye başlanacak.

 

HALI GELDİ

Canbulat Stadı sentetik çim zemin için yerleştirilecek halı ise ülkeye getirildi. Mağusa Limanı’nda bekletilen sentetik çim halı, drenaj sistemi ve diğer altyapı çalışmaları tamamlandıktan sonra yerleştirilmeye başlanacak. Stad’ın sentetik çim zemin olacak kısmı çepeçevre tamamen tellerle kapatılacağı, ancak,  genel olarak bir çevre çalışması için ise henüz bir ön hazırlık olmadığı öğrenildi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1089 defa okunmuştur