1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SENTETİK ONAY ALDI
BWELE, ÜLKESİNE GİTTİ

BWELE, ÜLKESİNE GİTTİ

Lefke’nin başarılı futbolcusu dün adadan ayrılarak ülkesine gitti. Özel nedenler dolayısı ile kulübe başvuran Bwele Guy, önce teknik direktör Mehmet Solkanat ve daha sonra da kulüp yönetiminden izin alarak ülkesi Kamerun’a gitti. Geçtiğimiz yı

A+A-

 

 

Lefke’nin başarılı futbolcusu dün adadan ayrılarak ülkesine gitti. Özel nedenler dolayısı ile kulübe başvuran Bwele Guy, önce teknik direktör Mehmet Solkanat ve daha sonra da kulüp yönetiminden izin alarak ülkesi Kamerun’a gitti. Geçtiğimiz yıl transfer edilen Bwele, Lefke’ye çok kısa sürede uyum sağlayarak her hafta artan bir performansla takımına büyük katkı sağlamıştı. Bwele bu yıl da ortaya koyduğu performansla ilk dört haftada adından sıkça söz ettirdi. Bwele bugün Göçmenköy deplasmanında takımdaki yerini alamayacak. Önümüzdeki hafta adaya dönecek olan Bwele, Mağusa Türk Gücü karşılaşmasında takımdaki yerini alacak. Ligin ilk haftasının ardından Roland ile yollarını ayıran Lefke, Bwele’nin beklenmedik bir şekilde ülkesine gitmesinden dolayı bu hafta yabancı futbolcusuz sahaya çıkacak.

Dört hafta sonunda başarılı bir performans çizerek ligin zirvesine ortak olan menekşe-beyazlıların hafta sonu Bwele’siz nasıl bir diziliş ile sahaya çıkacakları merak konusu.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 772 defa okunmuştur