BU KADARINA PES!

BU KADARINA PES!

Mağusa’da 11 yaşındaki kız çocuğuna müstehcen darpta bulunduğu öne sürülen Hamdi Balık (29) tutuklandı. Olaya tepki gösteren tanınmış dolandırıcı Tavuri de zanlıyı darp etti. Mağusa’da bir alış veriş merkezi içerisinde 11 yaşındaki kız

A+A-

 

 

Mağusa’da 11 yaşındaki kız çocuğuna müstehcen darpta bulunduğu öne sürülen Hamdi Balık (29) tutuklandı. Olaya tepki gösteren tanınmış dolandırıcı Tavuri de zanlıyı darp etti.

 

Mağusa’da bir alış veriş merkezi içerisinde 11 yaşındaki kız çocuğuna müstehcen darpta bulunduğu öne sürülen Şırnaklı Hamdi Balık (29) tutuklandı. Gazimağusa’da dün sabah mahkeme huzuruna çıkarılan zanlı 20 günü geçmemek şartıyla hükümsüz tutuklu olarak Merkezi Cezaevine gönderildi. Öte yandan, Tavuri lakaplı tanınmış dolandırıcı  Mustafa Serttaş, zanlı Hamdi Balık’ı mahkeme çıkışı darp etti. Gazetecilerin fotoğraf çekmemesi için yüzünü kapatan zanlının belinin açık olmasını fırsat bilen Tavuri, zanlının belinin arka kısmına tokat attı ve “Hayvan” diye bağırdı. Olay sonrası Tavuri de polis tarafından tutuklanarak Gazimağusa Polis Müdürlüğü’ne götürüldü. Tavuri hakkında ‘Darp’ soruşturması başlatıldığı öğrenildi.

 

Ayrıntılar YENİDÜZEN’DE

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1340 defa okunmuştur