BRT TV KUPAYI KAPTI

BRT TV KUPAYI KAPTI

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen Halı Saha Basın Turnuvası önceki akşam oynanan üçüncülük ve final maçlarıyla tamamlandı. Türk Bankası sponsorluğunda Küçük Kaymaklı Muhtar Yusuf Halı Sahasında oynan

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen Halı Saha Basın Turnuvası önceki akşam oynanan üçüncülük ve final maçlarıyla tamamlandı.

Türk Bankası sponsorluğunda Küçük Kaymaklı Muhtar Yusuf  Halı Sahasında oynanan turnuvanın  üçüncülük maçında BRT Spor, Avrasya Tv’yi 9-7 yenerek turnuvada üçüncülüğü elde etti.

 

ÇEKİŞMELİ MAÇ BRT TV’NİN

Turnuvanın final maçında ise BRT TV ile Havadis Gazetesi karşılaştı. Çok çekişmeli geçen maç sonrasında BRT Tv Havadis Gazetesini 3-1 yenerek bu yılın da şampiyonu oldu.

Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz yıl düzenlenen turnuvanın finalinde de BRT ile Havadis Gazetesi karşılaşmış ve BRT şampiyon olmuştu.

Önceki akşam oynanan ve geçen yılın rövanşı şeklinde geçen maçın sonunda BRT TV bu yıl da rakibini yenerek iki yıl üst üste şampiyonluğu elde etmiş oldu.

 

ÖDÜL TÖRENİ

Final maçı sonrasında düzenlenen ödül töreninde turnuvayı yöneten hakemlere plaketleri KTSYD eski başkanlarından Songuç Kürşad, tarafından verildi.

Turnuvada dördüncü olan Avrasya Tv’ye kupasını KTSYD eski başkanlarından Mustafa Özsoy, üçüncü BRT Spor’a kupasını BRT Müdürü Özer Kanlı, İkinci Havadis Gazetesi’ne de kupa ve madalyalarını Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu verdi.

Turnuvanın şampiyonu BRT TV’ye ise Kupa ve madalyaları Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Ogün Genç Kaçmaz tarafından verildi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 742 defa okunmuştur