BİSİKLETÇİLERİMİZ TÜRKİYE YOLCUSU

BİSİKLETÇİLERİMİZ TÜRKİYE YOLCUSU

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen Bursa Takımsal Bisiklet Yol Yarışı’nın ertelenmesi üzerine KKTC Bisiklet Federasyonu, Balıkesir’de gerçekleşecek yarış için hazırlıklarına başladı. 3-4 Eylül 2011 tarihlerinde gerçekleşeceği

A+A-

 

 

 

Balıkesir Kurtuluş Gençler ve Yıldızlar Bisiklet Turu’na KKTC Bisiklet Federasyonu da dördü sporcu, altı kişilik kafile ile katılacak

 

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen Bursa Takımsal Bisiklet Yol Yarışı’nın ertelenmesi üzerine KKTC Bisiklet Federasyonu, Balıkesir’de gerçekleşecek yarış için hazırlıklarına başladı.

3-4 Eylül 2011 tarihlerinde gerçekleşeceği belirtilen Bursa Bisiklet Yol Yarışı’nın Ramazan Bayramı nedeniyle ertelendiğini belirten KKTC Bisiklet Federasyonu, 7,8 ve 9 Eylül 2011’de gerçekleşecek Balıkesir Kurtuluş Gençler ve Yıldızlar Bisiklet Turu’na katılacak KKTC Bisiklet Kafilesi’ni açıkladı.

Zihni Üney ve Abdullah Tel’in yönetici olarak görev yapacakları KKTC Bisiklet Kafilesi’nde Soner Akbaş, Arda Alibaba, Hüseyin Topal ve Ali Bostancı sporcu olarak görev yapacaklar.

6 Eylül 2011, Salı günü Türkiye’ye gidecek olan KKTC Bisiklet Federasyonu Kafilesi, 10 Eylül 2011, Cumartesi günü adaya dönecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 671 defa okunmuştur