1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. OTOPSİ YAPILDI
BİR MAHKEME, BİR CENAZE

BİR MAHKEME, BİR CENAZE

Dipkarpaz’da meydana gelen ve Mehmet Aydemir’in (30)’ feci şekilde yanarak ölmesine neden olan trafik kazası zanlısı Fatih Durdu,3 gün tutuklu kalacak. ‘Bu azaptan nasıl kurtulacağız’ Acı kader balayında yakaladı. Fransa

A+A-

 

Dipkarpaz’da meydana gelen ve Mehmet Aydemir’in (30)’ feci şekilde yanarak ölmesine neden olan trafik kazası zanlısı Fatih Durdu,3 gün tutuklu kalacak.

‘Bu azaptan nasıl kurtulacağız’

Acı kader balayında yakaladı. Fransa’da yaşayan Seçil Baş-Fatih Durdu çifti önce Gaziantepe’e giderek evlendi, daha sonra arabalarıyla KKTC ye gelerek  balayı için Bafra’daki Kaya Artemis Hotel’ine yerleşti. Balayının son gecesi yabancı plakalı araçlarıyla, Dipkarpaz’dan dönerken yolun sağına geçip karşı yönden gelen başka bir araçla çarpıştı. Bir kişinin yanarak ölmesine 2 kişinin ağır yaralanmasına neden oldu.

Gazimağusa Kaza Mahkemesi’ne dün zanlı olarak çıkarılan Fatih Durdu (30) ve onu yalnız bırakmayan eşi Seçil Baş’ın gözyaşları dinmek bilmedi. Seçil Baş ‘bu azaptan nasıl kurtulacağız’ diyerek feryat etti.

 

AYDEMİR GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI

Dipkarpaz’da meydana gelen korkunç trafik kazasında, hayatını kaybeden Mehmet Aydemir’in cenazesi dün toprağa verildi.

Gazimağusa Devlet Hastanesi morgundan alınıp cenaze evine getirilen Mehmet Aydemir, gözyaşları ile Dipkarpaz mezarlığına defnedildi. Mehmet Aydemir’in annesi Emine Eriman, gözyaşları içinde oğlunun öldüğüne inanmak istemedi. Aydemir’in eşi Emine Aydemir ise güçlükle ayakta durabildi. Mehmet Aydemir’in kardeşleri, Şaban, Şediye ve Zübeyde kardeşlerinin ardından gözyaşı döktü.

 

TÜM AYRINTILAR BUGÜN YENİDÜZEN

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 3138 defa okunmuştur