Binatlı’da tempo arttı

Binatlı’da tempo arttı

Teknik adam Kamil Özinal’ı takımın başına getiren Binatlı, yaptığı dört transferle de dikkat çekti. Antrenör yardımcılığını antrenör Kemal Yürekli’nin yapacağı Binatlı, Yenicami’den Cemal ve Orçun’u kiralık; Baf Ülkü Yurdu’n

A+A-

 

 

 

Erhan Şendur Antrenman Sahası’ndaki antrenmanda Kamil Gümüşok ve Hüseyin Sarro ayrı çalışırlarken, kaleci antrenörü Kamil Karamanoğlu ise Kaleci Bildem’i özel olarak çalıştırdı

 

Teknik adam Kamil Özinal’ı takımın başına getiren Binatlı, yaptığı dört transferle de dikkat çekti.

Antrenör yardımcılığını antrenör Kemal Yürekli’nin yapacağı Binatlı, Yenicami’den Cemal ve Orçun’u kiralık; Baf Ülkü Yurdu’ndan Kaleci Bildem’i kiralık olarak transfer etti.

Akçay’dan ise Sezer’i bonservisli olarak kadrosuna katan sarı-yeşilli ekip, toparlandığını gösterdi.

Erhan Şendur Antrenman Sahası’ndaki antrenmanda Kamil Gümüşok ve Hüseyin Sarro ayrı çalışırlarken kaleci antrenörü Kamil Karamanoğlu ise Kaleci Bildem’i özel olarak çalıştırdı.

Basın Sorumlusu Çelebi Ilık, yöneticiler Atay Özekmekçi ve Salih Karaosman’ın da izlediği antrenmanda, yeni futbolcuların takıma uyum sağladıkları gözlemlendi.

 

ÖZİNAL: “DÖRT TRANSFERLE EKSİK YERLER TAMAMLANDI”

Henüz 9’uncu antrenmanı yaptıklarını belirten Kamil Özinal, yaptıkları dört transfer ile eksik yerleri tamamladıklarını söyledi.

İlk hazırlık maçını Denizli ile yapacaklarını belirten Özinal, “Güçlü bir kadro oluşturup ligde hak etiğimiz yerde olacağız. Sezonu geç açtık. Bu nedenle her gün antrenman yapıyoruz” dedi.

Özinal, yurt dışı ve ya yurt içi olmak üzere tarihi belirlenmediği bir kamp yapacaklarını söyledi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 576 defa okunmuştur