BEŞPARMAK’A BİR SPONSOR DAHA

BEŞPARMAK’A BİR SPONSOR DAHA

Türkiye Hentbol Erkekler Süper Lig’inde mücadele eden Beşparmak Hentbol Takımı, Pizza Town ile sponsorluk anlaşmasına vardı. Dün Pizza Town’ın Yenişehir’deki binasında gerçekleşen sponsorluk anlaşmasında Hentbol Federasyonu Barış Toprak

A+A-

 

 

 

Türkiye Hentbol Erkekler Süper Lig’inde mücadele eden Beşparmak Hentbol Takımı, Pizza Town ile sponsorluk anlaşmasına vardı.

Dün Pizza Town’ın Yenişehir’deki binasında gerçekleşen sponsorluk anlaşmasında Hentbol Federasyonu Barış Toprakçı ve Pizza Town Direktörü Latif Kılınç hazır bulundu. Anlaşmaya göre 15 bin TL karşılığı Pizza Town reklamı Beşparmak Hentbol Takımı formasının önünde yer alacak.

Hentbol Federasyonu Başkanı Barış Toprakçı ve Pizza Town Direktörü Latif Kılınç, yapılan anlaşmadan dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Pizza Town’ın hentbola daha önce yaptığı katkılara değinen Toprakçı, Beşparmak Hentbol Takımı’na da yaptıkları katkıdan dolayı Kılınç’a teşekkür etti. Toprakçı, Hentbol U17 Ligi’nin isim hakkını da Pizza Town’ın aldığını sözlerine ekledi.

Anlaşmanın ardından Toprakçı Hentbol Federasyonu adına Kılınç’a hentbola yaptıkları katkılardan dolayı bir teşekkür plaketi sundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 681 defa okunmuştur