BEŞPARMAK İLE KORİNİUM’DA İMZALAR ATILDI

BEŞPARMAK İLE KORİNİUM’DA İMZALAR ATILDI

Bu yıl Türkiye Büyük Erkekler Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden Beşparmak hentbol takımımıza bir sezon için Korinium Golf Resort şirketi resmen sponsor oldu. Dün akşam Hentbol Federasyonu binasında basına açık gerçekleştirilen sponsorluk anlaşmas

A+A-

 

 

 

Bu yıl Türkiye Büyük Erkekler Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden Beşparmak hentbol takımımıza bir sezon için Korinium Golf Resort şirketi resmen sponsor oldu. Dün akşam Hentbol Federasyonu binasında basına açık gerçekleştirilen sponsorluk anlaşmasında, Korinium Golf Resort Şirketi adına Korinum Genel Müdürü Umut Gürtunç ile şirket genel koordinatörü Hasan Çerkez yer alırken, Hentbol Federasyonu adına Barış Toprakçı yer aldı.

Her iki tarafın basın mensuplarına yaptıkları kısa konuşma sonrası taraflar sponsorluk anlaşmasına imza attılar.

 

PROTOKOL BİR YILLIK, KATKI 10 BİN TL

Yapılan sponsorluk anlaşmasında protokolünün içeriği, Korinum bu yıl bir sezon için Beşparmak takımına 10 bin Türk Lirası katkı sağlayarak, bu sezon Beşparmak takımının Türkiye Hentbol Spor Lig’inde giyeceği maç formaları ve eşofmanlar üzerinde Korinium Golf Resort ismi ve logosu taşınacak.

 

TOPRAKÇI: “BEŞPARMAK İÇİN ÖNEMLİ BİR KATKI OLDU”

Yapılan İmza töreni sonrasında Hentbol Federasyonu Başkanı Barış Toprakçı, böylesine önemli bir katkıdan dolayı Beşparmak takımı için çok sevindirici ve önemli bir destek olduğunu vurgulayarak Korinium Golf Şirketi temsilcilerine teşekkürlerini sundu. Toprakçı ayrıca bu yıl mücadele ettikleri Süper Lig’de ülke sporseverlerini iyi bir başarı yakalayarak sevindirmek ve mutlu etmek istediklerini açıkladı.

Yapılan sponsorluk protokolü sonrası Hentbol Federasyonu Başkanı Barış Toprakçı, Sponsor Şirket Genel Müdürü Umut Gürtunç’a bir teşekkür plaketi takdim etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 989 defa okunmuştur