BATI’DA ÜSTÜNLÜK SAĞLANAMADI: 1-1

BATI’DA ÜSTÜNLÜK SAĞLANAMADI: 1-1

Birinci Lig’e bu sezon çok iddialı bir şekilde hazırlanan Bostancı Bağcıl ile alacağı cezalar ile ligdeki performansı merakla beklenen Lefke arasındaki hazırlık maçından galip çıkmadı. Bostancı Fikri Karayel Stadı’nda oynanan ve Ulus Sediral&

A+A-

 

 

 

Birinci Lig’in Batı bölgesindeki iki temsilcisi Bostancı Bağcıl ile Lefke, hazırlık maçında 1-1 berabere kaldı

 

Birinci Lig’e bu sezon çok iddialı bir şekilde hazırlanan Bostancı Bağcıl ile alacağı cezalar ile ligdeki performansı merakla beklenen Lefke arasındaki hazırlık maçından galip çıkmadı.

Bostancı Fikri Karayel Stadı’nda oynanan ve Ulus Sediral’ın yönettiği karşılaşmaya Lefke iyi başladı. Karşılaşmanın 10. dakikasında Kasım, Lefke’nin golünü kaydetti.

Golden sonra ataklarını sıklaştıran ve organize bir şekilde Lefke kalesine gelen Bostancı Bağcıl’ın iki topu direkten döndü. İlk yarı Lefke’nin 1-0 üstünlüğünde tamamlandı.

İkinci yarıda ise Lefke toparlanarak daha iyi bir futbol sergilede ve rakip kalede baskı kurdu. Bu baskı sırasında Bostanı Bağcıl geliştirdiği kontratakla golü buldu. Bağcıl’ın tecrübeli futbolcusu Derviş takımının beraberlik golünü kaydetti.

Bu arada karşılaşmayı yöneten ve daha önce hakemliği bıraktığını açıklayan Ulus Sediral yeniden hakemliğe döndüğünü açıkladı.

 

 

 

Bu haber toplam 490 defa okunmuştur