BASIN TURNUVASI DEVAM EDİYOR

BASIN TURNUVASI DEVAM EDİYOR

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği tarafından her yıl düzenlenen Halı Saha Basın Turnuvası’nda ikinci maçlar bu akşam oynanacak. Turnuvanın açılış maçında cuma akşamı, Havadis Gazetesi ile Yenidüzen Gazetesi karşılaşmış, maçı Havadis Gazetesi 5-2 k

A+A-

 

 

 

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği tarafından her yıl düzenlenen Halı Saha Basın Turnuvası’nda ikinci maçlar bu akşam oynanacak.

Turnuvanın açılış maçında cuma akşamı, Havadis Gazetesi ile Yenidüzen Gazetesi karşılaşmış, maçı Havadis Gazetesi 5-2 kazanmasına karşılık Yenidüzen Gazetesi takımında Halı Saha Organizasyon Komitesi tarafından uygulanan kriterlere uymayan oyuncu oynatıldığı gerekçesi ile karşılaşma Havadis Gazetesi’nin 5-0 hükmen galibiyeti şeklinde onaylanmıştı.

Gecenin ikinci maçında ise BRT TV, Kıbrıs Gazetesi’ni 10-2 mağlup ederek turnuvaya galibiyetle başlamıştı.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Türk Bankası sponsorluğunda gerçekleştirilen turnuva Küçük Kaymaklı Muhtar Yusuf Halı Sahası’nda oynanıyor.

Turnuvaya bu akşam oynanacak maçlarla devam edilecek.

Bu akşam saat 20.00’de başlayacak karşılaşmada B Grubu’nda BRT Spor ile Avrasya TV, saat 21.00’de başlayacak ikinci maçta ise A Grubu’nda BRT TV ile Havadis Gazetesi karşılaşacak.

B Grubu’nda Kanal T ise bu akşamı bay geçecek.

Gruplarda ilk iki sırayı alan takımlar final grubunda çapraz eşleşme sistemine göre karşılaşacak.

Turnuva 30 Eylül Cuma akşamı oynanacak üçüncülük ve final maçıyla tamamlanacak.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 811 defa okunmuştur