1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Başbakan’dan 'delegelere' resepsiyon
Başbakan’dan delegelere resepsiyon

Başbakan’dan 'delegelere' resepsiyon

Resepsiyonda delegelerle bir araya gelip kucaklaşan UBP Genel Başkanı, Başbakan İrsen Küçük ,onlara hitaben bir de konuşma yaptı.

A+A-

 

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı ve Başbakan İrsen Küçük UBP’nin güçlü yapı ve örgütleriyle 7 Nisan’da yapılacak Lefkoşa Türk Belediyesi seçimi yanında, 2014 ve 2015’te yapılacak tüm seçimlerden de başarıyla çıkacağını kaydetti.
Başbakan İrsen Küçük, UBP Genel Başkanlığı seçimlerinde kendisine Girne Bölgesinden destek veren kurultay delegelerine teşekkür amacıyla dün akşam Acapulco Otel’de resepsiyon verdi.
Resepsiyonda delegelerle bir araya gelip kucaklaşan UBP Genel Başkanı, Başbakan İrsen Küçük ,onlara hitaben bir de konuşma yaptı.
UBP Genel Başkanı, Başbakan İrsen Küçük yaptığı konuşmada, UBP genel başkanlığı seçiminde kendine destek veren, vermeyen tüm UBP’lilere teşekkür ederek, UBP’nin güçlü yapı ve örgütleriyle 7 Nisan’da yapılacak Lefkoşa Türk Belediyesi seçimi yanında 2014 ve 2015’te yapılacak tüm seçimlerden de başarıyla çıkacağını kaydetti.
UBP’nin büyük bir dayanışma, güç birliği, inanç, güven içerisinde yoluna devam ettiğini belirten Başbakan Küçük, amaçlarının büyük UBP’yi yaratma, yaşatma ve yüceltmek olduğunu ve bunun için gereken lokomotif konumundaki unsurun UBP’liler olduğunu vurguladı.
(tak)

Bu haber toplam 1514 defa okunmuştur
Etiketler :