1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. TANSİYON ARTTI
BAŞARININ ADI; ŞAMPİYONLUKTUR

BAŞARININ ADI; ŞAMPİYONLUKTUR

Kamp çalışmalarını Düzce, Topuk Yaylası’nda yapan Küçük Kaymaklı bu akşam adaya dönüyor. Kampta bulunduğu süre boyunca onbir idman, üç de hazırlık maçı yapan Küçük Kaymaklı kampta denediği yabancılarla yolları ayırdı. Kampın son üç gününde kampa

A+A-

 

 

Başman: “Taraftar artık bizden sürekli başarı beklemektedir. Bu başarının  adıda sadece şampiyonlukdur.”

 

Ahmet ÖZYAŞAR(KTSYD-Düzce)

Kamp çalışmalarını Düzce, Topuk Yaylası’nda yapan Küçük Kaymaklı  bu akşam adaya dönüyor.

Kampta bulunduğu süre boyunca onbir idman, üç de hazırlık maçı yapan Küçük Kaymaklı kampta denediği yabancılarla yolları ayırdı.

Kampın son üç gününde kampa katılan kulüp başkanı Ali Başman, asbaşkan Ali Kamacıoğlu, basın sözcüsü Savaş Atakan, sportif direktör Serkan Rençber ile takımı, kampı, gelecek sezonu ve kulübün kurumsal yapısını değerlendirdi.

K.Kaymaklı Başkanı Ali Başman, taraftar kendilerinden sürekli başarılar beklediğini belirterek, “Bu başarının  adı şampiyonluklar olmalıdır” dedi.

 

“BİRLİKTELİK ŞAMPİYONLUĞU GETİRDİ”

K.Kaymaklı Spor Kulübü Başkanı Ali Başman, geçtiğimiz sezon gelen şampiyonluğun bir birliktelik ürünü olduğunu,bu birlikteliğin yönetim,teknik heyet,takım ve taraftar bütünleşmesinden oluştuğunu ve bununda en büyük sebebinin herkesin Küçük Kaymaklı’yı karşılıksız sevmekten kaynaklandığını belirtti.

Ayrıca 25 sene sonra gelen şampiyonluğun,camiada büyük bir mutluluk yarattığını ve kendisinin de bu dönemde başkan olmaktan ayrı bir gurur duyduğunu söyledi.

 

“ÇITAYI YÜKSELTMEK ZORUNDAYIZ”

“Taraftar artık bizden sürekli başarılar beklemektedir. Bu başarının  adı şampiyonluklar olmalıdır” diyen Ali Başman, “Bundan dolayı kaliteli ve güçlü olan kadromuza ülkemizin gol kralı Ertaç ve Bilal gibi defansta başarılı olan oyuncuları transfer ettik.Bununla beraber altyapıdan genç oyuncularımızı kadromuza kattık.Yakında yabancı uyruklu futbolcularımız takımımıza dahil olacaktır.Takımı Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Topuk Yaylası tesislerinde kampa aldık. Onlara verebileceğimizin en iyisini vermeye çalışıyoruz” dedi

 

“KURUMSALLIK EN BÜYÜK YAPIMIZ”

Asbaşkan Ali Kamacıoğlu, Küçük Kaymaklı’nın ülkede ki tek kurumsal yapıya sahip olan kulüp olduğunu ve kurumsallığın en büyük yapıları olduğunu söyleyerek sözlerine şöyle devam etti:

“Küçük Kaymaklı’nın en büyük özelliği kişilere bağlı kalmamasıdır.Kulübümüzün elinde bulundurduğu dükkanlar,tribün altı dükkanlar,halı saha,sponsorlar ve üye sistemi ile her yıl gelir gider tablomuzu denk tutuyoruz.Bununla beraber stadımıza iki adet modern soyunma odası ve yabancı oyuncularımız için lojman yapıyoruz.Bu yapılanlar kulübe kalıcı yatırım olacaktır.Ayrıca 2012 yılında sahamızın ışıklandırılmasını kendimize hedef seçtik.Bununla ilgili de çalışmalarımızı başlattık.”

 

“ALTYAPI ÇOK ÖNEMLİ”

Basın sözcüsü Savaş Atakan ise altyapının Küçük Kaymaklı spor kulübü için çok önemli olduğunu,kulübün altyapıya çok önem verdiğini,bunun da semeresini iki yıl üst üste genç takım şampiyonluğunu kazanarak aldıklarını belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 467 defa okunmuştur