BARIŞ MEMİŞ İMZALADI

BARIŞ MEMİŞ İMZALADI

Başkentin sarı kırmızılı efsane takımı Çetinkaya, günlerdir tartışma konusu olan ve Futbol Federasyonu tarafından transferinde bir sakınca görülmeyen Barış Memiş ile anlaşarak sözleşme imzaladı. Çetinkaya takımının kamp yaptığı Patalya Thermal Hotel̵

A+A-

 

Alkan BAYKENT (KTSYD-Kızılcahamam)

Başkentin sarı kırmızılı efsane takımı Çetinkaya, günlerdir tartışma konusu olan ve Futbol Federasyonu tarafından transferinde bir sakınca görülmeyen Barış Memiş ile anlaşarak sözleşme imzaladı.

Çetinkaya takımının kamp yaptığı Patalya Thermal Hotel’de düzenlenen imza töreni ile taraflar arasında atılan imzalar sonunda Barış Memiş’in yeni sezonda Çetinkaya forması giymesi kesinleşti.

 

BARIŞ MEMİŞ: “BÜYÜK BİR CAMİAYA GELDİĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

İmza sonrasında bir açıklama yapan Barış Memiş, “Böylesi büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Mazisi başarılarla dolu bir kulüpte futbol hayatımı devam ettireceğim için sevinçliyim. Takım arkadaşlarımla kısa sürede kaynaşarak uyum sorunumu atlatmış durumdayım. Yeni sezonda şampiyonluk yaşamak ve süper kupayı kazanmak için elimden gelen çabayı, takımım adına ortaya koyacağım” dedi.

Bilindiği üzere günlerdir devam eden tartışmalar içinde Barış Memiş’in doping yapması nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bir yıl süre ile müsabakalarda oynamama cezası ile cezalandırılmıştı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 570 defa okunmuştur