BAĞCIER TURNUVASI CİHANGİR’İN: 3-1

BAĞCIER TURNUVASI CİHANGİR’İN: 3-1

Düzkaya Spor Kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 10’uncusu yapılan Nihat Bağcıer Anı Turnuvası’nda final ve üçüncülük karşılaşmaları dün oynandı. Üçüncülük maçında Mağusa Türk Gücü ile Düzkaya kulüpleri karşılaştı

A+A-

 

 

 

 

Üçüncülük maçında rakibi Düzkaya’yı 2-1 mağlup eden Mağusa Türk Gücü, turnuvayı üçüncü olarak tamamladı

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Düzkaya Spor Kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 10’uncusu yapılan Nihat Bağcıer Anı Turnuvası’nda final ve üçüncülük karşılaşmaları dün oynandı.

Üçüncülük maçında Mağusa Türk Gücü ile Düzkaya kulüpleri karşılaştı. İlk yarısı Mağusa Türk Gücü’nün üstünlüğü ile tamamlanan maçın ikinci yarısında Düzkaya bir gol buduysa da maç 2-1 Mağusa Türk Gücü lehine tamamlandı. Bu sonuçlar Mağusa Türk Gücü turnuvayı üçüncü olarak tamamlarken Düzkaya dördüncü oldu.

 

FİNAL CİHANGİR’İN

Final karşılaşmasında Türk Ocağı ile Cihangir karşı karşıya geldi. Maçın ilk devresini 1-0 önde kapatan Cihangir bir de penaltı atışından yararlanamadı. İkinci devrede oyundaki üstünlüğünü sürdüren Cihangir, Can ve Ali Bayır’ın ayağından bulduğu gollerle skoru 3-0’a getirdi. Maçın son dakikalarında Türk Ocağı maçtaki tek sayısını buldu ve maç 3-1 Cihangir’in üstünlüğü ile tamamlandı.

Maçtan sonra düzenlenen ödül töreninde dereceye giren takımlar kupalarını merhumun ailesinden ve üst düzey yetkililerden aldılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 797 defa okunmuştur