BACAĞINA BIÇAK SAPLANDI…

BACAĞINA BIÇAK SAPLANDI…

Zeytin toplamadan dönen Ayşe Hoplamaz’ın arabadan indiği sırada elindeki çantada bulunan ekmek bıçağı, kaza sonucu bacağına saplandı

A+A-

 

 

Mutluyaka köyünde yeşil zeytin toplamadan dönen Ayşe Hoplamaz’ın (47), arabadan indiği sırada elindeki çantada bulunan ekmek bıçağı, kaza sonucu bacağına saplandı.

Hoplamaz’ın yaralanma nedenini araştıran Gazimağusa Polisi her türlü olasılığı değerlendirdikten sonra olayın kaza sonucu yaşandığını saptadı.

Mağusa’daki Halil Hamza Petrol İstasyonu yakınında bulunan evine arabayla gelen Hoplamaz, arabadan indiği sırada kapının aniden elindeki çantaya çarpması sonucu talihsiz kaza yaşandı. 

Yaklaşık 8 yıldır KKTC’de yaşayan ve ev hanımı olan Ayşe Hoplamaz’ın eşinin ve iki çocuğunu Halil Hamza Petrol İstasyonu’nda çalıştıkları öğrenildi.

Hoplamaz’ın bacağına giren çanta içerisindeki bıçağın ise öğle yemeğinde domates ve salatalık kesmekte kullandığı bıçak olduğu da öğrenildi.

Ambulans vasıtasıyla Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Hoplamaz, yapılan ilk yardım tedavisinin ardından taburcu edildi. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1015 defa okunmuştur