1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ATATÜRK STADI İKİNCİ YARIYA
ATATÜRK STADI İKİNCİ YARIYA

ATATÜRK STADI İKİNCİ YARIYA

Atatürk Stadı’nın zemini çim ekimini bekliyor. 15 Kasım’da çim zeminin hazır olması beklenen Atatürk Stadı’nda ekim işlemlerine henüz başlanmamış olması, açılışın tarihini de ileriye atıyor Ziraat Yüksek Mühendisi Barış Uyaroğlu, “

A+A-

 

 

 

Atatürk Stadı’nın zemini çim ekimini bekliyor. 15 Kasım’da çim zeminin hazır olması beklenen Atatürk Stadı’nda ekim işlemlerine henüz başlanmamış olması, açılışın tarihini de ileriye atıyor Ziraat Yüksek Mühendisi Barış Uyaroğlu, “Stadın çiminin ekim işlemleri tamamlandığı günden itiabren çimlerin üzerinde futbol oynayacak şekilde güçlü ve hazır hale gelmesi 3 ay sürer. Bu benim görüşümdür. Ama yetkililer daha önce çim zemini kullanıma açarlar mı onu bilemem” diye konuştu.

 

SERTOĞLU: “GEÇ OLSUN GÜÇ OLMASIN”

Yenicami ve Çetinkaya gibi Süper Lig takımlarının kullandığı Atatürk Stadı’ndaki çim sorunu yüzünden Çetinkaya, Kaymaklı Şehit Hüseyin Ruso Stadı’nda Yenicami ise Gönyeli Stadı’nda evsahibi olduğu maçları oynamaya devam edecek.

Atatürk Stadı’ndaki gecikme hakkında sorduğumuz soruya Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, “İlk yarının sonuna kadar orada maç yapabileceğimize düşünmüyorum. Bu durumlara artık alıştık. Umarım günün sonunda futbola müsait mükemmel bir zemine kavuşuruz ve beklediğimiz bu uzun süreye değer” dedi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 748 defa okunmuştur