ALTAY: KADROMUZ İYİ ANCAK…

ALTAY: KADROMUZ İYİ ANCAK…

Çetinkaya’da ilk iki haftada alınan olumsuz sonuçlar sonrası Teknik Direktör Mehmet Bolkan’ın görevine Pazar akşamı son verilmişti. Aynı akşam Çetinkaya yönetimi daha önce de takımı çalıştıran Turan Altay ile anlaşmaya vardı. Teknik Direktör

A+A-

 

 

Çetinkaya’da ile ilk antrenmanına çıkan Turan Altay YENİDÜZEN’e değerlendirmelerde bulundu

 

ALTAY: KADROMUZ İYİ ANCAK…

 

Çetinkaya Teknik Direktörü Turan Altay “Çetinkaya hedefleri olan bir kulüp ve bu hedeflere ulaşabilecek şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bazı nedenlerden dolayı takım iki haftada 1 puan alabildi. Bunları tespit etmeye çalışacağız”

 

“Lapta genç bir takım. Bu maçtan galip ayrılıp ligdeki ilk üç puanımızı almak istiyoruz. Sonuçta bu bizim özgüvenimizin geri gelmesi için önemli”

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Çetinkaya’da ilk iki haftada alınan olumsuz sonuçlar sonrası Teknik Direktör Mehmet Bolkan’ın görevine Pazar akşamı son verilmişti. Aynı akşam Çetinkaya yönetimi daha önce de takımı çalıştıran Turan Altay ile anlaşmaya vardı.

Teknik Direktör Turan Altay dün ilk kez takımın başında antrenmana çıktı. Saat 16.00’da kulüp binasında futbolcular ile bir araya gelen Altay, takımı ile tanıştı ve kısa bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantının ardından kulübün antrenman sahasında 2 saatlik bir çalışma gerçekleştiren Çetinkaya, yeni teknik patronu ile Lapta maçının hazırlıklarına başladı. Çetinkaya gerçekleştireceği iki antrenmanla Lapta maçına hazırlanacak.

 

ALTAY: “HEDEFE ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Çetinkaya’nın yeni Teknik Direktörü Turan Altay YENİDÜZEN Spor Servisi’ne yaptığı açıklamada yabancısı olmadığı bir camiaya geldiğini belirtti. Altay “Bugün (dün) yabancısı olmadığım bir camiaya geldim. Takım ile bir tanışma toplantısı gerçekleştirdik. Daha sonra 2 saatlik bir antrenman gerçekleştirdik. Çetinkaya hedefleri olan bir kulüp ve bu hedeflere ulaşabilecek şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Çetinkaya’nın iyi bir yönetimi olduğunu belirten Altay “Kulüp çok iyi bir yönetim oluşturdu. Sezon başında yapılan transferlerle hedefin ne olduğunu ortaya koydu. Takım ilk iki haftada 1 puan alınca, kan değişikliğine gidilmesi düşünüldü ve bana teklif geldi. Bende kabul ettim” diye konuştu.

 

“KADROMUZ İYİ ANCAK..”

Ligin ilk maçında takımı izleme fırsatı bulduğunu belirten Turan Altay “Bazı nedenlerden dolayı takım iki haftada 1 puan alabildi. Bunları tespit etmeye çalışacağız. Hedefe tekrardan nasıl ulaşabileceğimizin yollarını arayacağız. Elimizde bulunan kadro iyi bir kadro. Sadece bazı mevkilerde eksikler var. Bunların en iyi şekilde giderilmesi için çalışacağız” diye konuştu.

 

“ÜÇ PUAN ALMAK İSTİYORUZ”

Hafta sonu oynayacakları Lapta maçına da değinen tecrübeli teknik adam “Lapta genç bir takım. Bu maçtan galip ayrılıp ligdeki ilk üç puanımızı almak istiyoruz. Sonuçta bu bizim özgüvenimizin geri gelmesi için önemli. O doğrultuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 809 defa okunmuştur