1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ALBAYRAK KORKUTTU
ALBAYRAK KORKUTTU

ALBAYRAK KORKUTTU

CTP Gazimağusa Milletvekili Arif Albayrak, meclis genel kurulunda baygınlık geçirdi. Albayrak, meclisteki ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Mecliste başkanlık divanı seçimi için oy kullanma işlemlerinin tamamlanıp sayıma geçildiği

A+A-

 

 

CTP Gazimağusa Milletvekili Arif Albayrak, meclis genel kurulunda baygınlık geçirdi. Albayrak, meclisteki ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Mecliste başkanlık divanı seçimi için oy kullanma işlemlerinin tamamlanıp sayıma geçildiği sırada fenalaşan Albayrak, Meclis’e çağrılan ambulansla hastaneye götürüldü.

Albayrak’ın nabzının yüksek atması sonucu kendini iyi hissetmediğini bazı gazetecilerle milletvekillerine söylediği öğrenildi.

Albayrak’ın rahatsızlanması üzerine Meclis oturumuna da 15 dakika ara verildi.


 

SİBER: “ŞU ANA KADAR KALP KRİZİNE İLİŞKİN BİR BULGUYA RASTLANMADI”

Cumhuriyet Meclis Genel Kurulu’nun bugünkü toplantısı sırasında rahatsızlanarak Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılan CTP Gazimağusa Milletvekili Arif Albayrak’ın genel durumunun iyi ve şuurunun açık olduğu, telaş edilecek bir durum bulunmadığı bildirildi.

Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Rifat Siber, TAK’a yaptığı açıklamada, hastaneye getirilen Albayrak’ın Kroner Yoğun Bakım Servisi’nde tedavisinin devam ettiğini söyledi.

Albayrak’la ilgilenen Kardiyolog ve Başhekim Yardımcısı Dr. Halit Özbek’in kendisine verdiği bilgiye göre, Albayrak’ın genel durumunun iyi, şuurunun açık olduğunu ve konuştuğunu ifade eden Başhekim Rifat Siber, şu ana kadar yapılan tetkiklerde herhangi bir olumsuzluk veya kalp krizine ilişkin bulguya rastlanmadığına işaret etti.

Siber, “Tetkikler devam ediyor. Merak ve telaş edecek bir durum yok. Bir süre daha serviste gözetim altında tutulacak” şeklinde konuştu.

Meclis’te Başkanlık Divanı Seçimi için oy kullanma işlemlerinin tamamlanıp sayıma geçildiği sırada fenalaşan Albayrak, Meclis’e çağrılan ambulansla hastaneye götürülmüştü.

Albayrak’ın rahatsızlanması üzerine Meclis oturumuna 15 dakika ara verilmişti.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2097 defa okunmuştur