9 CAN ALDI!

9 CAN ALDI!

Son yıllarda ölümlü trafik kazalarını arttığı Yılmazköy-Gönyeli çemberi arasındaki ana yolda “lanetli yol” olarak adlandırılıyor. Kavşakları, dünya standartları dışında çemberleri ve yola bağlanan tali yollarıyla Yılmazköy-Gönyeli Çemberi ara

A+A-

 

 

 

Son yıllarda ölümlü trafik kazalarını arttığı Yılmazköy-Gönyeli çemberi arasındaki ana yolda “lanetli yol” olarak adlandırılıyor.

Kavşakları, dünya standartları dışında çemberleri ve yola bağlanan tali yollarıyla Yılmazköy-Gönyeli Çemberi arasında kalan bölge birçok ölümlü trafik kazasına sahne oldu.

Tüm uyarılara rağmen herhangi bir önlem alınmayan yolda, geçtiğimiz günde iki genç hayatını kaybederken, bir genç de ağır yaralandı.

 

 

 

İşte Yılmazköy-Gönyeli Çemberi arasındaki yolda son iki yılda meydana gelen ölümlü trafik kazalarından bazıları;

 

27 HAZİRAN 2011 PAZARTESİ

Alayköy ZET Karting önünde meydana gelen trafik kazasında, yedi aylık Ege Tünaydın hayatını kaybetmişti. Kazada, araçta yolcu olarak bulunan Ege Tünaydın (E-7 aylık) olay yerinde yaşamını yitirmişti.

 

18 EYLÜL 2010 CUMARTESİ

Alayköy kavşağında yer alan kazada Yalçın Yarkın ile aynı arabada yolcu olarak bulunan Mustafa Erinçoğlu olay yerinde, diğer araç sürücüsü Erdönmez ise hastaneye kaldırılırken yolda yaşamını yitirmişti.

 

23 AĞUSTOS 2011 ÇARŞAMBA

Lefkoşa-Güzelyurt ana yolunda Zet Karting civarında öğle saatlerinde meydana gelen trafik kazasında 81 yaşındaki Cemaliye Coşkun hayatını kaybetmişti. Kaza 59 yaşındaki Ali Osman Teymur’un direksiyon hâkimiyetini kaybederek yoldan çıkması ve aydınlatma direğine çarpması sonucu meydana gelmişti.

13 AĞUSTOS 2011

Gönyeli Çemberi’nde meydana gelen trafik kazasında, 16 yaşındaki Xiela Keana Yücelen isimli kız yaşamını kaybetmişti. Kazaya neden olan alkollü araç sürücüsü Serdar Mehmet Amcaoğlu ise kaza sonrası tutuklanmıştı.

 

7 EYLÜL 2011

Alayköy yakınlarında meydana gelen trafik kazasında, 21 yaşındaki hayatını Marina Butenko hayatını kaybetmişti. Sexy Lady Gece Kulübü’nde çalışan konsomatris kadınları, haftalık kontrol için Deri ve Zührevi Hastalıklar Kliniği’ne götüren aracın kaza yapması sonucu meydana gelen kazada, on kişi de yaralanmıştı.

 

28 EKİM 2011

Alayköy yakınlarında meydana gelen trafik kazasında, 17 yaşındaki Ferkan Bozkurt ile 20 yaşındaki Necdet Işıkgün hayatını kaybetti. Playboy Gece Kulübü’nün önünde meydana gelen kazada Cemil Kızılbora yönetimindeki HS 734 plakalı araba, arızalandığı için yol kenarında duran ET 048 plakalı araca ve yanındaki beş kişiye çarptı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2613 defa okunmuştur