4’ÜNCÜ HAFTAYA BEŞPARMAK DAMGASI

4’ÜNCÜ HAFTAYA BEŞPARMAK DAMGASI

Türkiye Hentbol Süper Liginde ikinci galibiyetini alan Beşparmak haftanın takımı oldu. Ajansspor’un değerlendirmesine göre Beşparmak takımı haftanın takımı olurken Rüştü Şahin de haftanın antrenörü seçildi. Tecrübeli Teknik Direktör Rüştü Şahin yön

A+A-

 

 

 

Türkiye Hentbol Süper Liginde ikinci galibiyetini alan Beşparmak haftanın takımı oldu. Ajansspor’un değerlendirmesine göre Beşparmak takımı haftanın takımı olurken Rüştü Şahin de haftanın antrenörü seçildi.

Tecrübeli Teknik Direktör Rüştü Şahin yönetimindeki Beşparmak Spor, ligde ikinci galibiyetini alması geniş yankı yaratmaya devam ediyor. KKTC’nin temsilcisi, ligin yeni takımlarından Beşparmak Spor Çankaya Belediyesi Anka’yı 32- 25 yendikten sonra 4. maçında da Akdeniz Üniversitesi’ni 28- 27 mağlup etme başarısını gösterdi. 4 puanı bulunan Beşparmak Spor ligde 7. sırada yerini korumuş oldu. Ligin yeni takımlarından Adana Çukobirlik ve Akdeniz Üniversitesi ile Mersin Yenişehir henüz galibiyet ile tanışamadılar.

Türkiye’nin en büyük spor haberi sitelerinden Ajansspor’da yapılan değerlendirmede, Beşparmak takımı haftanın takımı seçilirken Rüştü Şahin’de haftanın antrenörü oldu. Beşparmak’ın oyuncusu Enis de haftanın karmasına seçildi. Türkiye Hentbol Süper Ligi’nde Beşiktaş liderliğini sürdürüyor. Beşiktaş’ın ardından Büyük Şehir Belediyesi Ankara ve Maliye Milli Piyango da 4 te 4 yaparak liderliği 8 puanla paylaşıyorlar. 4 puanlı Beşparmak 7. Sırada yer alıyor

HAFTANIN TAKIMI: Beşparmak Spor 
HAFTANIN ANTRENÖRÜ: Rüştü Şahin 
HAFTANIN HAKEMİ: Mesut Erdoğan- Muhammet Turan (İzm. BŞB-M. M. Piyango) 
HAFTANIN SPORCUSU: Tolga (Beşiktaş) 
HAFTANIN KARMASI: Can (Çankaya Bld.), (Can (M. M. Piyango), Tolga (Beşiktaş), İdris (Bş.Bld. Ankara Spor), Timur (Mersin Yenişehir), Enis (Beşparmak), Mladon (Ankara İl Öz. İdare) 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 891 defa okunmuştur