4’ÜNCÜ ERKAN HEKİMOĞLU MİNİKLER FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

4’ÜNCÜ ERKAN HEKİMOĞLU MİNİKLER FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Mağusa Türk Gücü Kulübü’nün geleneksel olarak düzenlediği 4’üncü Erkan Hekimoğlu Minikler Anı Futbol Turnuvası’nda önceki gece yarı final maçları oynandı. Dört takımın katıldığı ve Gazimağusa Belediyesi Dr. Fazıl Küçük Spor Tesisleri &

A+A-

 

 

 

Mağusa Türk Gücü Kulübü’nün geleneksel olarak düzenlediği 4’üncü Erkan Hekimoğlu Minikler Anı Futbol Turnuvası’nda önceki gece yarı final maçları oynandı.

Dört takımın katıldığı ve Gazimağusa Belediyesi Dr. Fazıl Küçük Spor Tesisleri – MAGEM halı sahalarında yapılan turnuvanın ilk yarı finalinde MTG, Görneç’i zorlu bir maç sonrası 3-2 yenerek finale yükseldi.

İkinci yarı final maçında ise Dörtyol ile Geçitkale karşılaştı. Geçitkale rakibini 11-0 yenerek finale adını yazdıran ikinci ekip oldu.

Ekonomi ve Enerji Bakanlığı’nın ana sponsorluğunda, Cemer Su’nun su sponsoru olduğu turnuvada final ve üçüncülük maçları bu gece yapılacak.
Dörtyol ile Görneç’in oynayacağı üçüncülük maçı 18.30’da, Geçitkale ile MTG’nin oynayacağı final ise 19.30’da başlayacak. Final maçı sonrası ödül töreni düzenlenecek.

 

 

 

 

Bu haber toplam 784 defa okunmuştur