2’NCİ LİG CADI KAZANI

2’NCİ LİG CADI KAZANI

KKTC futbol liglerinin başlamasına bir ayı aşkın bir süre varken, geçtiğimiz salı günü çekilen 1’nci Lig fikstüründen sonra dün de 2’nci Lig fikstürü çekildi. Futbol Federasyonu’nda yer alan fikstür çekimine, Futbol Federasyonu Başkanı

A+A-

 

 

2’nci Lig’in ilk haftasında şampiyonluğun iddialı takımlarından Gençlik Gücü kendi evinde A.Yeşilova’yı ağırlarken, ligin yeni ekiplerinden Hamitköy deplasmanda Dumlupınar ile karşılaşıyor. Yine geçtiğimiz sezon 1’inci lige veda eden ekiplerden Ozanköy ise evinde Çanakkale’yi misafir ediyor.

2011-2012 futbol sezonu 2’nci Lig karşılaşmaları 23 Eylül’de start alıyor

 

KKTC futbol liglerinin başlamasına bir ayı aşkın bir süre varken, geçtiğimiz salı günü çekilen 1’nci Lig fikstüründen sonra dün de 2’nci Lig fikstürü çekildi.

Futbol Federasyonu’nda yer alan fikstür çekimine, Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, İdari Sekreter Mertan Çiftçi ile bazı 2’nci Lig temsilcileri katıldı.

Otomasyon sistemi ile yapılan kura çekiminin ilk hafta maçlarında 2’nci Lig’in ilk haftasında şampiyonlukta iddialı Gençlik Gücü, geçtiğimiz sezon 2’nci Lig’e düşen A.Yeşilova ile kendi sahasında karşılaşacak.

Şampiyonlukta iddialı diğer bir takım Hamitköy, Dumlupınar deplasmanına çıkarken, yine geçtiğimiz sezon 2’nci Lig’e düşen Tükmenköy, bu sezon yeniden İkinci Lig’e yükselen Mormenekşe ile mücadele edecek. Yine 3’üncü Lig’den 2’nci Lig’e yükselen bir diğer takım Serdarlı deplasmanda Baf Ülkü Yurdu ile oynayacak.

2’nci Lİg’in ilk haftasındaki diğer maçlarda ise Görneç-Binatlı ve Yeniboğaziçi-Esentepe karşı karşıya gelecek.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 706 defa okunmuştur