1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Genç girişimcilere eğitim fırsatı
Genç girişimcilere eğitim fırsatı

Genç girişimcilere eğitim fırsatı

Genç Girişimcilere Teknik ve Ekonomik Destek Projesi kapsamında Hızlandırma Programı başvuruları, 28 Ocak'ta başlıyor..

A+A-

Avrupa Birliği tarafından Rekabet Edebilir İşletmeler, Kümeler ve İş Destek Kuruluşlarına Yönelik Özel Sektör Kalkınma Programı IV altında finanse edilen ve SOS Çocukköyü Derneği tarafından uygulanan Genç Girişimcilere Teknik ve Ekonomik Destek Projesi kapsamında Hızlandırma Programı başvuruları, 28 Ocak'ta başlıyor..

Hızlandırma Programı kapsamında, özel olarak oluşturulan jüri komitesinin değerlendirmesi sonucunda 15 iş fikri Hızlandırma Programı’na kabul edilecek. 88 saat sürecek olan program kapsamında, katılımcılar uzmanlar tarafından sağlanacak Finans, İş Planı hazırlama, Pazar Araştırması eğitimleri alacak ve fikirlerini geliştirerek Küçük Hibe Programı’na hazırlanacaklar. İkinci eleme sonucunda Küçük Hibe Programı’na katılmaya hak kazanacak olan 8 katılımcı, maksimum 8,000 EURO’ya kadar hibe talep edebilecek.

Başvuruda bulunmak veya başvuru süreci hakkında daha ayrıntılı bilgi için girnegenclikmerkezi.com/gighub adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bilgi ve ek soruları için 0392 815 07 68 veya 0548 830 04 60 numaralı telefonlardan Girne Gençlik Gelişim Merkezi’ne ulaşarak veya gighub@soscocukkoyu.org adresine e-mail göndererek bilgi alınabileceği açıklandı.

 

Bu haber toplam 2238 defa okunmuştur
Etiketler : ,