FOREST, DÜZCE’DE BERABERLİĞE ABONE

FOREST, DÜZCE’DE BERABERLİĞE ABONE

Kamp çalışmalarını Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nde sürdüren Küçük Kaymaklı, Türkiye Bölgesel Amatör Ligi ekiplerinden TAÇ Spor ile yaptığı karşılaşmada 2-2 berabere kaldı. Küçük Kaymaklı maça as kadro ağırlıklı çıkarken, maçın başından itibaren o

A+A-

 

 

 

 

Küçük Kaymaklı, Düzce kampında yaptığı ikinci hazırlık maçında 2-2 berabere kaldı. TAÇ Spor ile oynanan maçta Kaymaklı’nın gollerini Ertaç ve Tonny attı 

 

Ahmet ÖZYAŞAR (KTSYD-Düzce)

Kamp çalışmalarını Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nde sürdüren Küçük Kaymaklı, Türkiye Bölgesel Amatör Ligi ekiplerinden TAÇ Spor ile yaptığı karşılaşmada 2-2 berabere kaldı.

Küçük Kaymaklı maça as kadro ağırlıklı çıkarken, maçın başından itibaren oyunda üstünlük kurmaya çalışsa da maçın 10’uncu dakikasında kalesinde golü gördü.

Golden sonra oyun kontrolünü tamamen eline alan ve rakibinin üzerine daha fazla yüklenen Kaymaklı maçın 15’inci dakikasında Ertaç, 20’inci dakikasında ise Coşkun ile net iki gol pozisyonundan faydalanamadı.

 

ERTAÇ’LA GELEN BERABERLİK GOLÜ

Maçın 25’inci dakikasında sağdan Yasin’in pasında Ertaç topu önce düzeltip sonra kaleye gönderdi ve top defans elemanlarına da çarparak gol olunca Küçük Kaymaklı skoru 1-1 yaptı.

 

İKİNCİ YARI

Maçın ikinci yarısının hemen başında yabancı oyuncusu Tonny ile bir gol daha bulan Kaymaklı skoru 2-1 yaptı.

Golden sonra teknik direktör Mehmetali Özgürgün, as oyuncuları sahadan alıp genç oyuncuları yer verdi.

Özellikle genç oyunculardan Bayram ve Ali ile girdiği net iki gol pozisyonunu gole çeviremeyen Küçük Kaymaklı maçın sonlarına doğru defasında hata yapınca kalesinde bir gol daha gördü ve geriye kalan dakikalarda maçta başka gol olmayınca maç 2-2 sona erdi.

 

DÜZCE İLE OYNAYACAK

Bugün kamptaki sekizinci gününü tamamlayacak olan Kaymaklı, geçtiğimiz gün karşılaştığı Türkiye Bölgesel Amatör Ligi ekiplerinden Düzcespor ile bir hazırlık maçı daha yapacak. Teknik direktör Mehmetali Özgürgün bu maçta as oyuncuları dinlendirip maç boyunca sahaya genç oyuncuları sürecek.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 516 defa okunmuştur