1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Telsim'den yeni tarife
Telsimden yeni tarife

Telsim'den yeni tarife

Telsim yeni bir uygulama başlatarak, ada içi heryöne faturaları tarifesi dakikalarının Türkiye yönünde de operatör ayırımı olmaksızın, sabit hatları da kapsayacak şekilde kullanmalarına olanak sağladı.

A+A-

Telsim yeni bir uygulama başlatarak, ada içi heryöne faturaları tarifesi dakikalarının Türkiye yönünde de operatör ayırımı olmaksızın, sabit hatları da kapsayacak şekilde kullanmalarına olanak sağladı.

Konu ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

“Telsim ailesi olarak Türkiye’de ve tüm dünyada data romingi faturalı aboneleri için ücretsiz bir hizmet olarak sunarken, şimdi de iletişimde yeni bir dönemi başlatarak Kıbrıs ile Anadolu arasındaki mesafeyi kaldırıyoruz.
Her bir Telsim’li, bundan böyle çok hesaplı, çok avantajlı ve de kesintisiz iletişim için Vodafone farkını bir kez daha yaşama fırsatı yakalıyor.

Telsim, dünyanın lider GSM operatörlerinden Vodafone Grup’un bünyesinde yer almasının avantajlarını ülkemizde de kullanırken, yeni bir fırsat sunuyor olmaktan dolayı büyük bir heyecan daha yaşıyor.

Telsim tarifelerinde yer alan “Yurt içi Her Yöne aramaların” içeriğini artık birçok pakette Türkiye ve Yurt içi Her Yöne’ye dönüştürülüyor. Bundan böyle Her Yöne kavramı, Türkiye’yi de içerecek şekilde ve sadece Türkiye’deki tüm GSM operatörlerini değil, sabit hatları da kapsayacak şekilde değiştiriliyor.

Avantajların tüm detayları www.kktctelsim.com’da yer alırken, Telsim faturalı hat kullanan bireysel ve kurumsal müşterilerimiz, paketleri kapsamında sunulan dakikalar ile Türkiye’deki tüm mobil operatörleri ve sabit hatları artık “yurt içi” gibi arayabilecek.

Artık Telsimli’ler,Türkiye’deki ailelerini, iş ortaklarını, sevdiklerini Edirne’den Ardahan’a, Trabzon’dan Antalya’ya kadar Lefkoşa’yı, Mağusa’yı, Girne’yi, İskele’yi veya Güzelyurt’u arar gibi arayabilecekler.

Telsim, en kaliteli ve en uygun fiyatlı iletişim politikasını, Vodafone gibi bir dünya devinin avantajlarını da kullanarak en son teknolojiyi de dünya ile eş zamanlı Kıbrıs Halkı’nın hizmetine sunmanın hep heyecanı ve mutluluğunu yaşamaya devam ediyor”

 

Bu haber toplam 1093 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler