1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İKİNCİ LİG’DE GOL YAĞMURU
İKİNCİ LİG’DE GOL YAĞMURU

İKİNCİ LİG’DE GOL YAĞMURU

U 19 Ligleri geçtiğimiz hafta sonu oynanan ikinci hafta maçları ile devam etti. Süper Lig’de geçtiğimiz sezonun şampiyonu K.Kaymaklı gençleri, Lapta karşısında 7-1 mağlup olarak beklenmedik bir yenilgi aldılar. Birinci Lig’de Ozanköy gençleri

A+A-

 

 

U 19 Ligleri geçtiğimiz hafta sonu oynanan ikinci hafta maçları ile devam etti. Süper Lig’de geçtiğimiz sezonun şampiyonu K.Kaymaklı gençleri, Lapta karşısında 7-1 mağlup olarak beklenmedik bir yenilgi aldılar. Birinci Lig’de Ozanköy gençleri deplasmanda Alsancak Yeşilova gençlerini 3-0 ile geçerek liderlik koltuğuna oturdu.

Haftanın en farklı skorları İkinci Lig maçlarında görüldü. İkinci Lig Doğu Grubu’nda Gençlerbirliği Akova’yı 8-1, Mutluyaka Akıncılar’ı 8-0 mağlup ederken İkinci Lig Batı Grubu’nda Girne Halk Evi Pınarbaşı’nı 9-0 yenmeyi başardı.

 

U 19 SÜPER LİG

TAKIMLAR            O       G       B       M       A       Y       AV     P

LAPTA                  2        2        -        -        13      3        +10    6

CİHANGİR             2        2        -        -        9        2        +7      6

B. BAĞCIL            2        2        -        -        5        1        +4      6

GÖNYELİ              2        2        -        -        2        0        +2      6

TÜRK OCAĞI        2        1        1        -        6        2        +4      4

MAĞUSA T.G.       2        1        -        1        6        3        +3      3

K.KAYMAKLI         2        1        -        1        8        7        +1      3

YENİCAMİ            2        1        -        1        2        1        +1      3

GÖÇMENKÖY       2        1        -        1        3        6        -3      3

TATLISU               2        -        1        1        4        8        -4      1

DOĞAN T.B.          2        -        -        2        1        4        -3      0

DÜZKAYA             2        -        -        2        1        7        -6      0

LEFKE                  2        -        -        2        0        6        -6      0

ÇETİNKAYA          2        -        -        2        1        11      -10     0

 

U 19 BİRİNCİ LİG

TAKIMLAR            O       G       B       M       A       Y       AV     P

OZANKÖY             2        2        -        -        9        2        +7      6

MORMENEKŞE     2        2        -        -        7        2        +5      6

HAMİTKÖY            2        2        -        -        2        0        +2      6

SERDARLI            2        1        1        -        7        3        +4      4

G.GÜCÜ                2        1        -        1        14      3        +11    3

Y.BOĞAZİÇİ          2        1        -        1        6        1        +5      3

BİNATLI                2        1        -        1        4        3        +1      3

ÇANAKKALE         2        1        -        1        3        6        -3      3

GÖRNEÇ              2        1        -        1        4        5        -5      3

ESENTEPE           2        1        -        1        2        7        -5      3

BAF Ü.Y.              2        -        1        1        4        5        -1      1

DUMLUPINAR       2        -        -        2        0        2        -2      0

TÜRKMENKÖY      2        -        -        2        0        7        -7      0

A.YEŞİLOVA         2        -        -        2        0        16      -16     0

 

U 19 İKİNCİ LİG DOĞU GRUBU

TAKIMLAR            O       G       B       M       A       Y       AV     P

G.BİRLİĞİ             2        2        -        -        12      1        +11    6

MARAŞ                 2        2        -        -        10      0        +10    6

MEHMETÇİK         2        2        -        -        9        3        +6      6

MUTLUYAKA         2        1        -        1        10      3        +7      3

DÖRTYOL             2        -        2        -        2        2        0        2

VADİLİ                  2        -        2        -        1        1        0        2

DİPKARPAZ          2        -        1        1        1        4        -3      1

AKOVA                 2        -        1        1        3        10      -7      1

AKINCILAR           2        -        -        2        0        12      -12     0

TURUNÇLU            2        -        -        2        1        13      -12     0

 

U 19 İKİNCİ LİG BATI GRUBU

TAKIMLAR            O       G       B       M       A       Y       AV     P

DENİZLİ                2        2        -        -        13      0        +13    6

GİRNE H.E.           2        2        -        -        12      1        +11    6

YALOVA               2        2        -        -        6        1        +5      6

AĞIRDAĞ             2        1        1        -        7        2        +5      4

DEĞİRMENLİK      2        1        -        1        9        4        +5      3

GAZİVEREN           2        1        -       1        3        6        -3      3

DOĞANCI             2        -        1        1        3        5        -2      1

KARŞIYAKA          2        -        -        2        1        8        -7      0

DAĞYOLU             2        -        -        2        1        10      -9      0

PINARBAŞI           2        -        -        2        0        18      -18     0

        

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 595 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler