1. HABERLER

  2. KÜLTÜR & SANAT

  3. “Haziran” Şiir Kitabı Tanıtılıyor
 “Haziran” Şiir Kitabı Tanıtılıyor

“Haziran” Şiir Kitabı Tanıtılıyor

"En büyük hayalimi gerçekleştiriyorum ve bu hayalle engelsiz yaşama katkı sağlıyorum"

A+A-

 

Bugüne kadar pek çok sosyal sorumluluk projesi içerisinde yer alan Buğçe Küçük, Şekerbank'ın ana sponsorluğunda  "Haziran" isimli şiir kitabını tanıtmaya hazırlanıyor.

Sanatseverlerin, “Engelsiz Yaşam”a gönül verenlerin, Engelliler Spor Federasyon yönetici ve sporcularının bir araya geleceği “Haziran” isimli şiir kitabının tanıtım etkinliği 29 Haziran’da saat 20.00'de Lefkoşa’da, tarihi Selimiye Meydanı’ndaki Araf Cafe'de kokteyl eşliğinde gerçekleşecek.

Kuzey Kıbrıs ve Türkiye’de bugüne kadar pek çok sosyal sorumluluk projesi içerisinde yer alan Buğçe Küçük, 29 Haziran’da saat 20.00'de Selimiye Meydanı’ndaki Araf Cafe’de, Şekerbank’ın ana sponsorluğunda  "Haziran" isimli şiir kitabını tanıtmaya hazırlanıyor. Kuzey Kıbrıs ve Türkiye'nin en önemli belgesel fotoğraf sanatçılarından İsmail Gökçe'nin fotoğraf seçkilerinin yer aldığı “Haziran” adlı kitabı için Buğçe Küçük 4 yıldır kaleme aldığı şiirlerine  İsmail Gökçe'nin fotoğraflarının hayat verdiğini söylüyor.  Buğçe Küçük konuşmasının devamında "Bu yolda bana en başından destek olan değerli Hocam İsmail Gökçe'nin fotoğrafları ile kitabım çok daha değerli ve anlamlı bir hale geldi. İlk başta bana ilham veren ve desteklerini esirgemeyen İsmail Gökçe’ye ve sponsorluğu ile bana destek olan Şekerbank ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunarım "diyor.
“Haziran” isimli ilk kitabının tüm gelirini kendini adadığı engelli insanlarımıza “engelsiz “ bir yaşam umudu vermek için bağışlayacağını açıklayan Küçük sözlerine "Kitabımda dile getirdiğim gibi ne yazarım ne de şair, kalbimden geçen duygularımı güzel bir amaç için paylaşmak istedim. Hem en büyük hayalimi gerçekleştiriyorum hem de bu hayalle engelsiz yaşama bir katkı sağlıyorum, bu nedenle çok mutluyum” şeklinde devam etti.

Buğçe Küçük’ün Biyografisi
Buğçe Küçük DAÜ Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra,  yüksek lisansını “Ankara Atılım Üniversitesi Avrupa Birliği Çalışmaları” bölümünde tamamladı. Kurumsal sosyal sorumluluk alanında çalışmalarını sürdüren Küçük, uzun yıllardır toplumdaki dezavantajlı gruplar için sayısız sosyal sorumluluk projesinde aktif olarak rol aldı. Lha

Bu haber toplam 1323 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler