1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Gönyeli’de kriz sürüyor
Gönyeli’de kriz sürüyor

Gönyeli’de kriz sürüyor

Gönyeli, geçtiğimiz yıl kadrosunda yer aldığı futbolcuları; Yusuf Palaz, Reşat Nazlı ve Çağan Candanal ile yaşadığı kriz devam ederken, Çağlar Kızıltunçlar ve Tufan Gençay ile anlaşma sağlandı. Çağlar’ın antrenmanlara başladığı Gönyeli’de diğ

A+A-

 

 

DÖRT FUTBOLCU İLE KRİZ DEVAM… Gönyeli’de hafta içerisinde beş futbolcu ile yaşadığı transfer krizinde Çağlar Kızıltunçlar ve Tufan Gençay ile anlaşma sağlandı. Ancak geri kalan üç futbolcusu Yusuf Palaz, Reşat Nazlı ve Çağan Candanal ile sıkıntı devam ediyor

 

“ÖZÜR DİLESİNLER”… Gönyeli Başkanı Ahmet Yönlüer, geri kalan dört futbolcu için yönetimden özür dilemeleri gerektiğini vurguladı. Bu kararın yönetim kurulu kararı olduğunu hatırlatan Yönlüer, futbolcuların özür dilemedikleri takdirde affedilmeyeceklerini ve isterlerse başka takıma gidebileceklerini söyledi.

 

TUFAN ÖZÜR DİLEDİ… Tufan Gençay:  “Kulübümüzün performansa dayalı ödeme şeklinin yanlış anlaşılmasından dolayı Başkan ve Yönetim Kurulu ile camiadan özür dilerim”

 

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Gönyeli, geçtiğimiz yıl kadrosunda yer aldığı futbolcuları; Yusuf Palaz, Reşat Nazlı ve Çağan Candanal ile yaşadığı kriz devam ederken, Çağlar Kızıltunçlar ve Tufan Gençay ile anlaşma sağlandı.

Çağlar’ın antrenmanlara başladığı Gönyeli’de diğer üç futbolcunun akıbetinin ne olacak merak konusu oldu.

Yarın transfer süresinin sona ereceği futbolda, Gönyeli’nin üç futbolcu için aldığı karar, gazetelere verdikleri demeçten dolayı yönetimden özür dilemeleri, aksi takdirde affedilmeyecekleri yönünde.

 

YÖNLÜER: “ÖZÜR DİLEMELERİ GEREKİR”

Dün sabah saatlerinde toplantı için Gönyeli Kulübüne gelen Gönyeli Başkanı Ahmet Yönlüer ile yaptığımız konuşmada, Yönlüer, Çağlar ile problemin olmadığını ve Çağlar’ın antrenmanlara katıldığını söyledi.

Yönlüer geri kalan dört futbolcu için yönetimden özür dilemeleri gerektiğini vurguladı. Bu kararın yönetim kurulu kararı olduğunu hatırlatan Yönlüer, futbolcuların özür dilemedikleri takdirde affedilmeyeceklerini ve isterlerse başka takıma gidebileceklerini söyledi.

 

TUFAN GENÇAY ÖZÜR DİLEDİ

Bu arada başkan Ahmet Yönlüer’in açıklamasından sonra Tufan Gençay dün Yenidüzen Gazetesi Spor Servisi’ne gelerek başta Başkan ve Yönetim Kurulu olmak üzere camiadan da özür diledi.

Tufan Gençay:  “Kulübümüzün performansa dayalı ödeme şeklinin yanlış anlaşılmasından dolayı Başkan ve Yönetim Kurulu ile camiadan özür dilerim” diye bir açıklama yaptı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1593 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler