1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Erdoğan şovunun parası ödenmedi!..
Erdoğan şovunun parası ödenmedi!..

Erdoğan şovunun parası ödenmedi!..

TC Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kuzey Kıbrıs’ı ziyareti sırasında yapılan şovların bedeli ödenmedi. UBP hükümeti Erdoğan’a yaranmak için ülkenin dört bir yanını posterler ile donatırken, TC Başbakanlığı gazete ve TV’lere rekl

A+A-

 

 

TC Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kuzey Kıbrıs’ı ziyareti sırasında yapılan şovların bedeli ödenmedi.

UBP hükümeti Erdoğan’a yaranmak için ülkenin dört bir yanını posterler ile donatırken, TC Başbakanlığı gazete ve TV’lere reklamlar verdi.

Ancak, Erdoğan’ın gitmesiyle yapılan şaşalı şov kabusa dönüştü.

Başbakan İrsen Küçük’ün başkanlığında yapılan şaşalı şovun bedeli ödenmedi. TC Başbakanlığı ile KKTC Başbakanlığı tarafından organize edilen tanıtımların neden ödenmediği doğrusu merak ediliyor.

TC mi parayı göndermedi, yoksa para gelip başka yerlere mi harcandı bilen yok. Bilinen, birçok kurum ve kişinin çeklerini alamadığı ve mağdur olduğu…

Başbakan Küçük veya TC yetkilileri bu konuda bir açıklama yapar mı dersiniz?

 


 

UBP’de Meclis Başkanlığı seçiminde 6 fire!..

UBP yine sancılı… Meclis başkanlığı için her ne kadar “birlik ve tek aday” mesajı verilse de UBP’li vekiller içten içe kaynıyor.

10 Ekim’de yapılması beklenen Meclis Başkanlığı seçimi için UBP’nin tek adayı Hasan Bozer… Fakat Bozer için yapılacak oylamada, UBP’nin 6 fire verileceği ciddi şekilde konuşuluyor.

6 vekilin meclis oturumuna katılacağı ancak yapılacak kapalı oylamada 6 oyun eksik olacağı iddia ediliyor.

 


Dürüst’ün yaptığına bak!

Bölgeciliği ile bilinen Bakan Kemal Dürüst, yine yaptı yapacağını… Sanki konusunda uzman kimse yokmuş gibi yine alakasız atamaları ile dikkat çekti.

Daha geçen yıl ziraat mühendisini sırf arkadaşıdır diye müzik öğretmeni olarak işe aldıran Dürüst, aylarca tartışılan Spor Dairesi Müdürlüğü’ne, “Ahşap Oymacılık” öğretmenini atamayı uygun buldu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1399 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler