1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Dr. Küçük Oyunları yapılıyor
Dr. Küçük Oyunları yapılıyor

Dr. Küçük Oyunları yapılıyor

Dr. Fazıl Küçük Oyunları, 8-25 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılacak.

A+A-

 

Başbakan Yardımcılığı, Ekonomi, Turizm, Kültür ve Spor Bakanlığı’na bağlı Spor Dairesi ile KKTC Spor Federasyonlarının ortaklaşa düzenleyeceği Dr. Fazıl Küçük Oyunları, 8-25 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılacak.
Konu ile ilgili olarak bir açıklamada bulunan daire müdürü Hüseyin Cahitoğlu, geçtiğimiz aylarda spor federasyonları ile yaptıkları değerlendirmelerin ardından, konuyu Başbakan Yardımcısı, Ekonomi, Turizm, Kültür ve Spor Bakanı Serdar Denktaş’a aktardığını ve Bakanın da onayıyla oyunların 8-25 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılmasına karar verdiklerini açıkladı.
Spor Federasyonlarının, bugün kendi aralarında geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştireceklerini de söyleyen Cahitoğlu, toplantı sonrasında çalışmaların hız kazanacağını ve federasyonlar arası istişarelerin ardından oyunlara katılacak olan federasyonların belirleneceğini ifade etti. Cahitoğlu, oyunlara kesin olarak katılacak olan spor federasyonlarının, en geç 15 Ağustos 2014 tarihinde belli olacağını da sözlerine ekledi.

Bu haber toplam 1105 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler