1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Doğumdan iki gün sonra hayatını kaybetti
Doğumdan iki gün sonra hayatını kaybetti

Doğumdan iki gün sonra hayatını kaybetti

Mağusa’da özel bir klinikte doğum yapan 38 yaşında Elçin Kuruoğlu iki gün sonra hayatını kaybetti.

A+A-

Mağusa’da özel bir klinikte doğum yapan 38 yaşında Elçin Kuruoğlu iki gün sonra hayatını kaybetti.

Kuruoğlu’nun ölüm sebebinin tespiti için bugün otopsi yapıldı. Yapılan otopside, Elçin Kuruoğlu’nun ölüm sebebinin tespiti için doku örneklerinin İstanbul Adli Tıp Kurumunda gönderildiği bildirildi.

Polis, olayı şu şekilde duyurdu:

20.11.2017 tarihinde, Gazimağusa’da özel bir klinikte doğum yapan Elçin KURUOĞLU (K-38), 22.11.2017 tarihinde, saat 10:30 sıralarında aniden rahatsızlanarak kaldırıldığı Gazimağusa Devlet Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirmiştir. Adı edilenin ölüm sebebi yapılacak otopsinin ardından belli olacak. Soruşturma devam etmektedir. 

ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM (GELİŞME)

22.11.2017 tarihinde, Gazimağusa’da özel bir klinikte aniden rahatsızlanarak, kaldırıldığı Gazimağusa Devlet Hastanesinde yaşamını yitiren Elçin KURUOĞLU’nun ölüm sebebinin tespiti için bugün otopsi yapıldı.

 Yapılan otopside, Elçin KURUOĞLU’nun ölüm sebebinin tespiti için doku örnekleri alınmış olup, kesin ölüm sebebinin alınan numunelerin İstanbul Adli Tıp Kurumunda yapılacak incelemenin ardından belli olacaktır. Soruşturma devam etmektedir.

 

 

Bu haber toplam 6552 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler
İlgili Haberler