1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Baba-oğul, son yolculuğuna uğurlandı
Baba-oğul, son yolculuğuna uğurlandı

Baba-oğul, son yolculuğuna uğurlandı

Dün Güzelyurt Fatih Cami'de kılınan ikindi namazının ardından gerçekleştirilen cenaze töreninde gözyaşları sel olup aktı

A+A-

Baba-oğul, son yolculuğuna uğurlandı…

 

Türkiye’nin Çorum ilinden Kıbrıs’a dönerken 20 Temmuz günü meydana gelen feci kaza sonucu hayatını kaybeden Birol Özaşık ve bir gün yoğun bakım ünitesine bağlı iken yaşamını yitiren 14 yaşındaki Erol Özaşık, dün feryatlar arasında toprağa verildi.

Dün Güzelyurt Fatih Cami’de kılınan ikindi namazının ardından gerçekleştirilen cenaze töreninde gözyaşları sel olup aktı.

Kalkanlı’nın sevilen simalarından, eski futbolcu 49 yaşındaki Birol Özaşık ve 14 yaşındaki oğlu Erol Özaşık’ın cenaze törenine, Maliye Bakanı Ersin Tatar, CTP-BG’li, ve UBP’li bölge milletvekilleri, Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, spor camiası, yanında sevenleri de katıldı.

Ailenin iki ferdini kaybetmenin büyük acısını yaşayan Özaşık ailesi, acılar içinde feryat etti. Oğlunu ve torununu kaybeden Nine Özaşık, gözyaşlarına boğulurken, abisi ve kuzenini yitiren hala da feryatlar içinde haykırdı.

Birçok yakınının da gözyaşlarına boğulduğu cenaze töreni, tabutların omuzlarda taşınarak Birol ve Erol Özaşık’ın toprağa verilmesiyle son buldu.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1513 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler