1. HABERLER

  2. KÜLTÜR & SANAT

  3. 'Aman Aman Canikom' Mağusa'da perde açacak
'Aman Aman Canikom' Mağusa'da perde açacak

'Aman Aman Canikom' Mağusa'da perde açacak

Gazimağusa Belediye Tiyatrosu 'Aman Aman Canikom' isimli komedi oyununun prömiyer gösterimini 24 Kasım'da yapıyor

A+A-

Gazimağusa Belediye Tiyatrosu 'Aman Aman Canikom' isimli komedi oyununun prömiyer gösterimini 24 Kasım'da saat 20:00'de Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı'nda yapıyor. İlke Susuzlu'nun yazıp yönettiği oyunda, Özlem Özari, Edayla Eris, Firdevs Özdemir ,Enver Barsakcıoğlu ve Yavuz Selim Kiliç rol alırken, Sahne Amiri olarak Saldıray Özarı ve Teknik Yönetmen  olarak Ali Çetin görev alıyor. 24 Kasım’da  saat 20:00’de prömiyeri gerçekleştirilecek oyun 5, 13 Aralık ile 8,12 Ocak 2018 tarihlerinde sahnelenmeye devam edilecek.

Gazimağusa Belediye Tiyatrosu’nun 2017-2018 sezonunun ikinci oyunu olan Aman Aman Canikom Oyunu, Londra’da yaşayan Türklerin hayatını, yaşam telaşını ve sorunlarını esprili bir şekilde izleyenlere sunuyor.  İzleyenlerin soluk soluğa izleyeceği komedi oyunu, yan yana olan 2 dairede geçiyor ve olaylar birbirlerinden habersiz olan 3 kadının aynı adama aşık olmasıyla başlıyor. İzleyenlerin renkli ve ilginç tiplemelere tanık olacağı oyun, yer yer siyasi taşlamalar da içerirken, kadın erkek ilişkileri ve kadının toplumdaki yerini de konu ediyor.

Oyun için rezervasyon yaptırmak ve bilgi almak isteyenlerin 630 0 500 ve 0548 8166040 numaralı telefonları arayabilecekleri bildirildi.

 

Bu haber toplam 1561 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler