1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ALİ CEVİZLİ TURNUVASI’NDA FİNAL HEYECANI
ALİ CEVİZLİ TURNUVASI’NDA FİNAL HEYECANI

ALİ CEVİZLİ TURNUVASI’NDA FİNAL HEYECANI

Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü’nün merhum milli futbolcusu Ali Cevizli adına her yıl geleneksel olarak düzenlediği 5. Ali Cevizli Yıldızlar Halı Saha Futbol Turnuvası’nda yarı final maçları önceki gece oynandı. Gazimağusa Belediyesi’ne b

A+A-

 

 

Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü’nün merhum milli futbolcusu Ali Cevizli adına her yıl geleneksel olarak düzenlediği 5. Ali Cevizli Yıldızlar Halı Saha Futbol Turnuvası’nda yarı final maçları önceki gece oynandı.

Gazimağusa Belediyesi’ne bağlı Dr. Fazıl Küçük Spor Tesisleri - MAGEM Halı Sahası’nda yapılan yarı final maçlarının ilkinde MTG, Serdarlı’yı 10-4 yenerek finale yükseldi. İkinci yarı final maçında ise Görneç, Ergazi’yi 7-2 yenerek finale yükselen ikinci takım oldu. Turnuvaya Ekonomi ve Enerji Bakanlığı ana sponsor, Cemer Su ise su sponsoru olarak katkı koyuyor.

 

FİNAL BU GECE

Turnuvada final ve üçüncülük maçları bu gece oynanacak. Saat 19.00’daki üçüncülük maçında Serdarlı ile Ergazi karşılaşacak. Sonraki maçta finalde Görneç’le MTG karşılaşacak. Ödül töreni ise final maçından sonra yer alacak.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 719 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler