1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Çocuk parkında ‘ağır yaralama’… “Kafasına parke taşıyla vurdu”
Çocuk parkında ‘ağır yaralama’…  “Kafasına parke taşıyla vurdu”

Çocuk parkında ‘ağır yaralama’… “Kafasına parke taşıyla vurdu”

Lefkoşa’da bir çocuk parkında başlayan kavga ‘ağır yaralamayla’ sonuçlandı… Başına parke taşıyla vurulan T.U yoğun bakımda, Ş.K ve H.S yargı huzurunda…

A+A-

Gönyeli’de çocuk parkı içerisinde çıkan kavgada T.U’nun kafasına parke taşı vurarak ağır yaralanmasına sebep olan zanlılar Ş.K. ve H.S. tutuklanarak dün mahkeme huzuruna çıkarıldı. Zanlıların yaşlarının küçük olması üzerine mahkeme kapalı oturum yaptı.

Polisten alınan bilgiye göre, 5 Mayıs tarihinde saat 19.30 raddelerinde Gönyeli-Lefkoşa’da, Yeşilada isimli çocuk parkı içerisinde, Lefkoşa’da sakin zanlı Ş.K ve H.S’nin bir taraf T.U’nun bir taraf olup bir kavgada yer aldıkları esnada Ş.K’nin park içerisinde tasarrufuna geçirdiği yarım parke taşını T.U’nun kafasına vurup katle teşebbüs edip kafatasında parçalı kırık ve kesi olmasına neden olarak ağır bir şekilde yaralanmasına sebep oldu.

Polis, söz konusu olayda kullanılan taş bulunarak emare olarak zapt edildiğini ve T.U’nun Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesinde tedavi gördüğünü ve hayati tehlikesi bulunması üzerine zanlıların soruşturma maksatlı ilk etapta 1 gün tutuklu kalmaları maksadı ile emir aldıklarını söyledi. 

Bu haber toplam 1974 defa okunmuştur
Etiketler : ,