1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MAĞUSA’DA BAŞKAN HÜSEYİN ARANIR
MAĞUSA’DA BAŞKAN HÜSEYİN ARANIR

MAĞUSA’DA BAŞKAN HÜSEYİN ARANIR

CTP Gençlik Örgütü Mağusa İlçesi’nin de önceki gün düzenlediği ilçe kongresinde Hüseyin Aranır CTP Gençlik Örgütü Mağusa İlçesi Başkanı oldu

A+A-

 

 

 

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Gençlik Örgütü’nün ilçe kongreleri devam ediyor.

CTP Gençlik Örgütü Mağusa İlçesi’nin de önceki gün düzenlediği ilçe kongresinde Hüseyin Aranır CTP Gençlik Örgütü Mağusa İlçesi Başkanı oldu.

CTP-BG Mağusa İlçe Merkezinde gerçekleştirilen ve CTP Gençlik Örgütü üyeleri yanında CTP-BG Mağusa İlçe Başkanı Ali Gulle, CTP Gençlik Örgütü Genel Başkanı Haşim Kiracıoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen kongre, demokrasi şehitleri anısına saygı duruşuyla başladı. Divanın oluşturulmasının ardından CTP Gençlik Örgütü Mağusa İlçe Başkanı Burak Kumsal, faaliyet raporunu sundu.

Raporun okunmasından sonra gençlere hitap eden CTP-BG Mağusa İlçe Başkanı Ali Gulle, ağaca benzettiği partinin ana dallarının gençlik ve kadın örgütleri olduğuna işaret ederek, Gençlik Örgütünün partinin itici gücü olduğunu vurguladı.

Daha sonra söz alan CTP Gençlik Örgütü başkanı Haşim Kiracıoğlu ise gençlerin artık bilgisayar oyunları ve sosyal paylaşım sitelerinde dolaşmayı bir yana bırakarak verilmekte olan siyasal kavgaya dahil olması gerektiğine işaret etti.

Konuşmaların ardından yapılan seçimde CTP Gençlik Örgütü Mağusa İlçesi başkanlığına Hüseyin Aranır getirilirken, İlçe Yönetim Kurulu, Behlül Gençtürk, Burak Kumsal,  Doğa Kayalp, Fuat Burkay, Harun Oza, Hüseyin Tekbıyık, Mustafa Mulla ve Simge Okburan’dan oluştu.

 

Seçimden sonra üyelere hitap eden CTP Gençlik Örgütü Mağusa İlçesi Başkanı Hüseyin Aranır çok çalışıp üyelerin vermiş olduğu desteğe layık olacaklarını belirtti.       

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1206 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler