1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Kalkanlı’da ani ölüm
Kalkanlı’da ani ölüm

Kalkanlı’da ani ölüm

Kalkanlı’da “Yaşam Evinde” yatılı olarak bulunan İzzettin Şenal (E-67) aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirdi. Polis: "Soruşturma devam ediyor"

A+A-

Kalkanlı’da ani ölüm
Kalkanlı’da “Yaşam Evinde” yatılı olarak bulunan İzzettin Şenal (E-67) aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirdi.
Polis Basın Bülteni’ne göre dün sabah meydana gelen olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Mağusa’da hırsızlık ve suç işlemeye teşebbüs          
Mağusa'da bazı araçlardan hırsızlık yapan ve yapmaya çalışan şahıs tutuklandı.
Polis, hırsızlık ve hırsızlık teşebbüsü olayının polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada meselede zanlı olarak görülen O.T.’nin (E-21) dün tutuklandığını, soruşturmanın sürdüğünü belirtti.

Asayiş ve trafik denetimi    
Lefkoşa Polis Müdürlüğü dün akşam sorumluluk alanı içerisinde asayiş ve trafik denetimi yaptı.
Kontroller sırasında bölgede faaliyet gösteren kumarhaneler, gece kulüpleri, pansiyonlar, işçi yatı evleri ile halkın yoğun olarak bulunduğu Çağlayan Parkı, Kumsal Park, Barış Manço Parkı, Kafesli Parkı, Yediler Parkı, Ayluga Kilisesi Bölgesi, Ermeni Kilisesi Bölgesi ve Terminal Bölgesinde denetimler gerçekleştirildi.
Yapılan denetimler sonucu, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 15 kişi tespit edilerek haklarında yasal işlem başlatıldı.
Trafik ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimler sonucu ise 750 araç kontrol edildi ve suç işlediği tespit edilen 113 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi, muhtelif suçlardan dolayı da 5 araç trafikten men edildi.

Ülkede izinsiz yaşayan 16 kişi tespit edildi
Polis ayrıca Girne ve Akdoğan’da yapılan iki ayrı operasyon sonucu, Girne’de 9, Akdoğan’da ise 7 kişi olmak üzere KKTC’de izinsiz ikamet eden toplam 16 kişinin tespit edilerek tutuklandığını ve haklarında yasal işlem başlatıldığını kaydetti.

Bu haber toplam 872 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler