1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'Dinamik bir takım olmak'
Dinamik bir takım olmak

'Dinamik bir takım olmak'

Birinci Lig temsilcisi Lapta yeni sezon hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. Lapta Teknik Direktörü Mustafa Özarabacı, yeni sezonla ilgili YENİDÜZEN’e yaptığı açıklamada ligin çok daha dişli ve çetin rakiplerden oluştuğunu belirterek, “Dişli r

A+A-

Lapta Teknik Direktörü Mustafa Özarabacı, yeni sezondaki amacını ve felsefesini açıkladı

 

“Dinamik bir takım olmak”

 

·        “Dişli rakipler karşısında dinamik ve güçlü bir takım olmayı amaçlıyoruz”

 

·        “Yeni sezondaki oyun sistemimiz dörtlü savunma olacak. Transfer edilen Şahin’in dörtlü savunma sistemine uygun bir oyuncudur”

 

Birinci Lig temsilcisi Lapta yeni sezon hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. Lapta Teknik Direktörü Mustafa Özarabacı, yeni sezonla ilgili YENİDÜZEN’e yaptığı açıklamada ligin çok daha dişli ve çetin rakiplerden oluştuğunu belirterek, “Dişli rakipler karşısında dinamik ve güçlü bir takım olmayı amaçlıyoruz” dedi.

 

GOL YOLLARIMIZDA SIKINTI YOK…

Yeni sezonun flaş takımlarından olmayı amaçladıklarını söyleyen Mustafa Özarabacı, takımın golcü isimlerinden Esin’le ilgili kesin bir karara varılmadığını ifade ederek, “Esin’in takımdan ayrılması durumun da gol yollarında Kamerunlu iki yabancı futbolcudan yararlanacağız” diye konuştu.

 

“OYUN SİSTEMİMİZ 4-4-2”

Hazırlıklarını haftada beş idmanla sürdürdüklerini söyleyen teknik adam Mustafa Özarabacı, yeni sezondaki oyun sistemlerinin dörtlü savunma olacağını kaydetti.

Transfer edilen Şahin’in dörtlü savunma sistemine uygun bir oyuncu olduğunu ve bu nedenle kadroya dahil edildiğini söyleyen Özarabacı, takımının çok özverili ve arzulu olduğunu belirtti.

 

HAZIRLIK MAÇLARI VADİLİ VE KÜÇÜK KAYMAKLI

İlk hazırlık maçlarını iki hafta sonra Vadili ile oynayacaklarını açıklayan Özarabacı, ikinci hazırlık maçını da şampiyon Küçük Kaymaklı ile yapacaklarını açıkladı.

Özarabacı, kadroya son şeklinin bu iki hazırlık maçından sonra verileceğini kaydetti.

Özarabacı, lige daha iyi hazırlanıp hedeflerine ulaşabilmek için 22 Ağustos tarihinde İstanbul’da yedi günlük kamp yapacaklarını belirterek sözlerini tamamladı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 365 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler