1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Birincilik Erdönmez ve Uçar’ın
Birincilik Erdönmez ve Uçar’ın

Birincilik Erdönmez ve Uçar’ın

47. Geleneksel İskele Festivali’nin 9. gününde gerçekleşen Gençlik Yarışması’nda Yılın Genç Kızı İskele’ den 18 yaşındaki Tuğçe Erdönmez, Yılın Genç Erkeği ise Girne’den 18 yaşındaki Süleyman Uçar oldu.

A+A-

 

İskele Belediyesi ve Havadis Gazetesi işbirliğinde bu yıl 32.’si düzenlenen Yılın Genç Kızı ve Yılın Genç Erkeği yarışması geçtiğimiz gün gerçekleşti.
47. Geleneksel İskele Festivali’nin 9. gününde gerçekleşen Gençlik Yarışması’nda Yılın Genç Kızı İskele’ den 18 yaşındaki Tuğçe Erdönmez, Yılın Genç Erkeği ise Girne’den 18 yaşındaki Süleyman Uçar oldu.
Birinciler 1000 TL’lik para ödülün de sahibi oldu

İskele Festivali ile gelenekselleşen yarışma
Günkut Ajans Direktörü Bülent Günkut organizasyonu ile bu yıl 32.’si düzenlenen Gençlik Yarışması’nda yılın genç kızı ve yılın genç erkeği geceye damgasını vurdu.
Birincilere 1000 TL, ikincilere 500 TL, üçüncülere ise 300 TL para ödülünün verildiği gece Kıbrıs Genç TV’den canlı yayınlandı.

Heyecanları görülmeye değerdi
Spor ve takım elbise (erkekler) abiye kıyafetler (kızlar) ile podyumda yürüyen genç kız ve genç erkeklerin heyecanı görülmeye değerdi.
Hepsi birbirinden güzel genç erkek ve genç kızların heyecanına ailelerinin yanı sıra, Açık Hava Kültür Merkezi’ndeki yarışmayı izleyenler de ortak oldu.

Yılın Genç Kızı Tuğçe Erdönmez
Büyük seçici kurulun Yılın Genç Kızı ve Yılın Genç Erkeğini seçmekte bir hayli zorlandığı gecede 32. Gençlik Yarışmasında rakiplerini geride bırakarak Yılın Genç Kızı ünvanını almaya hak kazanan isim İskele’ den yarışmaya katılan Tuğçe Erdönmez oldu. Adının açıklanması ile birlikte heyecanı ikiye katlanan Tuğçe, 1000 TL’lik para ödülünün sahibi oldu.  Yılın Genç Kızı Tuğçe Erdönmez’e ödülünü İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu verdi.

Yılın Genç Erkeği Süleyman Uçar
Gecenin finalinde ismi açıklanan bir diğer isim ise Yılın Genç Erkeği kategorisinde birinci olan Girne’den yarışmaya katılan 18 yaşındaki Süleyman Uçar’dı. O da 1000 TL’lik para ödülünün sahibi oldu.  Ödülünü Havadis Gazetesi, Magazin ve Spor Müdürü Mustafa Özsoy’un elinden aldı.
Gençlik Yarışmasında dereceye giren Yılın Genç Erkekleri ve ödülleri şöyle;
Süleyman Uçar – Yılın Genç Erkeği 1.'si (1000 TL)
Mertkan Güler – Yılın Genç Erkeği 2.'si (500 TL)
Adnan Emin- Yılın Genç Erkeği 3.'sü (300 TL )

Gençlik Yarışmasında dereceye giren Yılın Genç Kızları ve ödülleri şöyle;
Tuğçe Erdönmez – Yılın Genç Kızı 1.'si (1000 TL)
Gülseren Akkoyun – Yılın Genç Kızı 2.'si(500 TL)
Gölge Koze – Yılın Genç Kızı 3.'sü (300 TL )

Bu haber toplam 2863 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler