1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. AVRUPA ADAY KADROSUNA DAVET EDİLDİLER
AVRUPA ADAY KADROSUNA DAVET EDİLDİLER

AVRUPA ADAY KADROSUNA DAVET EDİLDİLER

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu ile Türkiye Futbol Federasyonu’nun geçtiğimiz yaz ayları içerisinde düzenlemiş olduğu Milli Takımlar seçmelerinde beğenilen Berk Tursan ve Ozan Moroğlu geçtiğimiz ay Almanya’da düzenlenen 1997 ve 1998 doğumlu Mil

A+A-

 

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu ile Türkiye Futbol Federasyonu’nun geçtiğimiz yaz ayları içerisinde düzenlemiş olduğu Milli Takımlar seçmelerinde beğenilen Berk Tursan ve Ozan Moroğlu geçtiğimiz ay Almanya’da düzenlenen 1997 ve 1998 doğumlu Milli Takımlar seçmelerinde de başarılı bir performans sergilemişti. Tursan ve Moroğlu gösterdikleri performans ile bu ay sonunda İstanbul’da düzenlenecek olan Cumhuriyet Kupası 2011 Avrupa aday kadrosuna davet edilmeyi başardılar.

Geçtiğimiz yaz ayları içerisinde KTFF ve TFF’nin düzenlediği milli takımlar seçmeleri doğrultusunda hazırlık maçları oynanmış ve bir aday kadro oluşturulmuştu. Mustafa Borataş nezaretinde hazırlıklarını sürdüren karma, Türkiye’de düzenlenecek TFF Bölge Karma Takımları Turnuvası’na katılacak. Karmanın oynayacağı maçlar henüz netlik kazanmazken, tarihlerin ilerleyen günlerde belirleneceği belirtildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 760 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler