1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yenicami destekçisini buldu
Yenicami destekçisini buldu

Yenicami destekçisini buldu

Yenicami Ağdelen Kulübü yeni sezon öncesi A2 ve A takım ana sponsorluk anlaşmasını Pasha Grup ile imzaladı

A+A-

Yenicami Ağdelen Kulübü dün Lefkoşa’da bulunan Golden Tulip Hotel’de atılan imzalarla Pasha Grup’un yeni sezonda hem U21 Takımı’nın hem de A Takım’ının sponsoru olduğunu açıkladı. İmza töreninde Kulüp Başkanı Kaan Kaner ve Pasha Grup CEO’su Ayhan Ergüven birer konuşma yaptılar.

 

Kaner: “Sponsorluklar kulüpler için yaşamsal öneme sahiptir”

Yenicami Ağdelen Kulübü Başkanı Kaan Kaner yaptığı konuşmada geçtiğimiz sezonda YAK A2 takımının sponsorluğunu yapan Pasha Grup’un yeni sezon için hem U21/A2 hem de A takımın sponsorluğunu üstlenmesinden dolayı teşekkürlerini belirtti.

“Pasha Grup’a ve Ayhan Bey’e teşekkür ederken sponsorlukların kulüpler için yaşamsal öneme sahip olduklarının bilinci içerisinde olunması gerekir” diyen Kaner, hükümet yetkililerinden sponsorluğun geliştirilebilmesi için gerekli yasal düzenlemelerini yapmalarını talep etti.

Kaner törende konuşmasının ardından Yenicami’nin yeni sezonda giyeceği Pasha Grup sponsorlu formalarından bir tanesini Ayhan Ergüven’e hediye etti.

 

Ergüven: “Yenicami’ye bu yolda yardımcı olabilmek bir ayrıcalık”

Pasha Grup CEO’su Ergüven yaptığı konuşmada Yenicami Ağdelen Kulübü’ne maddi katkıda bulunabildikleri için mutlu olduklarını belirtti. Kıbrıs’ta futbol kulüplerinin dar bütçelerle devam eden bir yapıya sahip olduklarını söyleyen Ergüven “Pasha Grup olarak gençlerimizin spor gibi doğru uğraşlara yönelmesini sağlayan yerli bir kulüp olan Yenicami Ağdelen Kulübüne bu yolda yardımcı olabilmek bir ayrıcalıktır” dedi.

Yenicami Başkanı Kaan Kaner ve diğer yönetim kurulu üyeleri ile kişisel dostluklara sahip olduğunu da belirten Ergüven Baikan Kaner ve yöneticilere teşekkür etti.

Bu haber toplam 3046 defa okunmuştur
Etiketler :