1. HABERLER

  2. ÖZEL HABER

  3. Mahkumdan cezaevinde “Bu da geçer” paylaşımı!
Mahkumdan cezaevinde “Bu da geçer” paylaşımı!

Mahkumdan cezaevinde “Bu da geçer” paylaşımı!

6 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılan Dağyolu’ndaki 3 ölümlü trafik kazası sanığı tır şoförü Safa Güngör’ün, ‘Merkezi Cezaevi’nden Facebook paylaşımı’ ŞAŞKINLIK yarattı…

A+A-

 Güngör’ün, kişisel facebook adresinden paylaşılan “Koskoca 26 sene geçmiş bu mu geçmeyecek. Elbet biter” iletisi dikkat çekti…

YENİDÜZEN

Girne-Değirmenlik dağ yolunda 29 Kasım 2016’da meydana gelen ve 2’si öğrenci 3 kişinin hayatını kaybettiği feci trafik kazasında 6 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılan Safa Güngör, Merkezi Cezaevi’nde bulunmasına rağmen sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Güngör, kişisel facebook adresinden “Koskoca 26 sene geçmiş bu mu geçmeyecek. Elbet biter” şeklinde ileti paylaştı.

İletinin geçtiğimiz hafta Cuma günü saat 00.52’de paylaşıldığı da görüldü.

Cezaevinde bulunmasına rağmen Güngör’ün nasıl bu paylaşımı yaptığı da merak uyandırırken, iletinin altına birçok kişinin yorum yapması da dikkat çekiyor.

Hatırlanacağı üzere Güngör 6 yıl 8 ay hapis cezası almış, 10 yıl süreyle trafikten de men edilmişti.


“Facebook adresini ben kullanıyorum”

Öte yandan gazetemizi arayarak Safa Güngör’ün akrabası olduğunu söyleyen Zehra Işın, Güngör’ün sosyal medya hesabını kendisinin kullandığını, paylaşımları da kendisinin yaptığını iddia etti. Zehra Işın paylaşımını kendisinin yaptığını Merkezi Cezaevi’nde gardiyanlarına da gösterdiğini belirtti.

gung.jpg

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 9951 defa okunmuştur
İlgili Haberler