1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Ercan’da uyuşturucu ile yakalandı
Kapkaççı tutuklandı

Kapkaççı tutuklandı

Girne’de dün akşam ağzını kapattığı bir kadının ve arabasına binmek üzere olan bir başka kadının çantalarını çalan S.Ç. (E-35) tutuklandı.

A+A-

Girne’de dün akşam ağzını kapattığı bir kadının ve arabasına binmek üzere olan bir başka kadının çantalarını çalan S.Ç. (E-35) tutuklandı.

Polis basın bültenine göre, dün saat 19.30 sıralarında Girne’de bir iş yeri önünde S.Ç. (E-35), Nuray Tekin Aydemir’in cadde üzerinde park halinde bulunan aracına bindiği sırada, aracın yolcu koltuğu üzerinde duran içinde 170 TL para bulunan cüzdanın da olduğu çantasını arabanın kapısını açıp çaldı.

Zanlı S.Ç. (E-35), saat 20.30 sıralarında ise bir apartmanın giriş kapısı önünde Tebrana Partenadze’nin (K-26) ağzını kapatıp içinde cep telefonu, para cüzdanı ve muhtelif makyaj eşyaları bulunan el çantasını çaldı.
Zanlı S.Ç. tutuklanırken, hakkındaki soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

Zanlı  S.Ç bugün Girne Kaza Mahkemesi'ne çıkarılarak alehlerine 3 gün tutukluluk alındı.

KURŞUNLAMADAN 2 TUTUKLU

Çatalköy’de dün Kudret Evli’nin tabancayla vurulması olayında zanlı görülerek aranan H.A. (E-25) ve S.A. (E-22), Gazimağusa’da tespit edilerek tutuklandı.

Zanlıların evinde yapılan aramada, 6 cep telefonu, 7 gram hintkeneviri olduğuna inanılan madde ve öğütücü içinde hintkeneviri olduğuna inanılan madde kalıntısı bulunarak emare alındı.

Kudret Evli, Çatalköy’de Diana Plajı’na giden toprak yolda çıkan tartışma sırasında tabancayla vurularak sağ ayak bileği ile sol ayak baldırından yaralanmış ve Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tedaviye alınmıştı.

kursulanma-yd.jpg

Zanlılar bugün Girne Kaza Mahkemesi'ne çıkarılarak alehlerine 3 gün tutukluluk alındı.

GAZİMAĞUSA LİMANI’NDAKİ GEMİDE GÜMRÜĞÜ ÖDENMEMİŞ SİGARA BULUNDU, 4 KİŞİ TUTUKLANDI

Gümrük ve Rüsumat Dairesi ve polis tarafından Gazimağusa Limanı’nda demirli bir gemide dün akşam saat 19.00 sıralarında yapılan aramada, gümrüğü ödenmemiş 2 bin 478 paket sigara bulundu.

Sigaralara emare olarak el konulurken olayla ilgili M.S.A. (E-26), A.B., (E-27), M.B. (E-25) ve Y.M. (E-25) tutuklandı ve haklarında soruşturma başlatıldı.

 

FOTOĞRAFLAR: DİDEM MENTEŞ

Bu haber toplam 1953 defa okunmuştur